Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 176

Wątek: Tenis

  1. #111
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez Kargul Zobacz posta
    Kurs na Petrova jest ok, poniewaz ma malutkie szanse ze swietnie dysponowana Henin.
    Henin nie jest znów tak dobrze dysponowana...
    Nie dawno wróciła do tenisa i jeszcze nie gra na 100% swoich możliwości. Z Dementievą miała trudny mecz, a z Klejbanovą była blisko porażki.
    Natomiast Petrova w zadziwiająco dobrym stylu poradziła sobie z Clijsters, więc według mnie Henin nie będzie tak łatwo. Co nie zmienia faktu, że jednak stawiam na belgijkę.

  2. #112
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    henin,rodick,nadal powinno byc latwo a kursy mega dobre gram wszystko ;]

  3. #113
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    no ja to samo na nich wszystkich stawiam i znajac moje szczescie cos nie wypali
    henin powinna wygrac, ale ten mecz bedzie najciezszy z tych 3 moim zdaniem
    Ostatnio edytowane przez Kargul ; 25-01-2010 o 20:43

  4. #114
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    ta pewnie mojego farta znajac tez cos nie wejdzie wczoraj 3 kupony do wziecia ponad 10k na wszystkich trzech denko mialem -1,5 seta,a on mnie ojebal popelniajac wiecej bledow w tym meczu niz we wszystkich od poczatku roku ale z fedem i tak wygra;]

  5. #115
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    ja wczoraj 2.5 k prawie .... ale tsonga postanowil wygrac 3:2 zamiast 3:0 a wygrywal 2:0 w setach ... 1 mecz na 6 norma
    btw, dlatego sie nie gra tego samego typu na paru kuponach ;]

  6. #116
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    hehe no dlatego kursy sa takie, ze wszystko sie moze zdarzyc... petrova moze izi pokonac henin, a murraya wrecz uwazam za faworyta z nadalem

    EDIT: ale LukeLasko na pewno sie ze mna nie zgadza, wiec nie jestescie sami

  7. #117
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/...tml#post335374

    Babskim tenisem sie nie interesuje, wiec sie nie wypowiadam.

  8. #118
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    meczyk troche mnie zawiodl... imo jak henin troche sie "uregularni" to nie bedzie na nia mocnych na clayu... podobaly mi sie szczegolnie returny na 2gi serwis petrovej, ktorej po raz kolejny zabraklo zimnej glowy, vel ten zesputy smecz 1m od siatki, w bodaj 6tym gemie.

    EDIT: Zheng
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 26-01-2010 o 03:51

  9. #119
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Roda nie ma w ogole ;(... chory chyba... nie swoja gre gra, asekuracyjnie na maksa, nie serwuje na swoim poziomie, bral juz medyka raz, bark mu masowal...

    nie wyglada to najlepiej dla amerykanina bo chorwat gra b. dobrze

    EDIT: to jest typ, zaserwowal 220 km.h ze az wykrecilo go z bolu..

    EDIT2: chyba painkillery zadzialay, jest set: gogogogo ARod!!! lol
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 26-01-2010 o 06:43

  10. #120
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    lol, jednak cilic... dziwny mecz w chuj, po dwoch setach lape mozna bylo sobie dac uciac ze chorwat, po czterech ze andy, a w koncu chorwat... well played sir, szkoda rodicka mimo wszystko brawa, ze zebral sie w 3 i 4... na konferencji okaze sie jak powazna jest ta kontuzja barku i/lub przedramienia. Panowie byli himeryczni jakby cycki mieli, rollercoster na maxa.

    dawalbym wiecej szans rodickowi w meczu z nadalem/murrayem, ale who the fuck knows...?