Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 176

Wątek: Tenis

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Nie jest to moze najlepszy czas [ostatni turniej sezonu] do otwierania takiego threadu, pewnie zginie w forumowej otchlani do styczniowego Australian Open, ale... Pierwszy raz mamy 3 reprezenanow w turnieju konczacym sezon, gdzie gra 8 najlepszych singlistow i 8 najlepszych par deblowych. Do tego Frystenberg/Matkowski pokonali na inauguracje najlepszy debel swiata i na 80% awansuja na polfinalu. Zostajac przy rodakach, Radwanska drugi sezon utrzymuje sie w scisjel tenisowej czolowce, a para Kubot/Marach nie jest bez szans na koncowy tryumf ATP World Tour Finals [buki maja inne zdanie na ten temat ;P].

    Do tego czeka nas, w mojej opinii, jeden z najciekawszych sezonow ostatnich lat. W 2010 tatus Federer bedzie juz oswojony z faktem posiadania coreczek, Nadal powinien byc w pelni sprawny, Murray bedzie bardziej oswojony ze scisla czolowka. + djokovic i paru innych zawsze groznych grajkow.

    Niemniej jednak tematem nr 1 jest dla mnie Fryst/Mat, po dobrym wystepie moga dobrze wejsc w 2k10 i powalczyc o Wielkie Szlemy [polfinal w Australii w 2k6 juz byl].

    Sa tu jacys tenisowi fani...?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Sa tu jacys tenisowi fani...?
    Nie ma poważnej dyscypliny sportu, której fanem bym nie był.
    A, co do naszego tenisa, to rzeczywiście nie pamiętam, żeby kiedyś było tak dobrze. Oczywiście, była Jędrzejowska, Skonecki, Fibak itd. ale teraz atakujemy jakby trochę szerszym frontem.
    Pewnie niejeden malkontent wyśmieje np. dziesiąte miejsce Agnieszki, ja jednak uważam, że poprawa jest widoczna a będzie jeszcze lepiej.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ano... tak zeby nas podtrzymac w napieciu do trzeciego meczu, chlopaki zdecydowali kompletnie zawalic serwis, a w super tiebreaku wrocic z 0:5 i w koncu przegrac ;(... ciekawie bedzie, bo chyba sety beda sie liczyc [moze male punkty... sick] przy wyjsciu, uklad zwyciestw miedzy parami nie bedzie sie ukladal w logiczna calosc =)

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    O fajnie że taki wątek powstał
    Do twojej listy groźnych grajków dodałbym jeszcze Argentyńczyka - Juana Martina Del Potro. Kibicuję mu mniej więcej od połowy zeszłego sezonu kiedy to przebijał się na tyle wysoko że często pokazywali transmisje z jego udziałem i postępy jakie robi ten gracz są niesamowite. Gracz o nietypowym wzroście który przy pełni sił napewno namiesza sporo ! Ten finał US Open z Ferdkiem, dla takich spotkań oglądam ten sport i mam nadzieję że Del Potro zagości na szczycie niedługo.

    Co do Mat/Fry trochę szkoda że tak się skończyło ale potencjał jest do wyjścia dalej.

    Już nie mogę się doczekać mojego ulubionego przystanku tenisowego - Australian Open...

    PS: Mam nadzieję że dziś Fedex dostanie lanko od Szkota :P
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 24-11-2009 o 20:01

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ooo +100 za temat
    moze nie fan ale zdecydowanie sympatyk
    na mnie najwieksze wrazenie w 2k9 zrobil Del Potro/monfils.
    co do masters mysle ze zdecydowanie matka/frytka i kubot/marach powinni znalezc sie w polfinalach.Radwanska dla mnie to juz klasowa zawodniczka ktora bedzie w 20-ce przez najlblizsze 3-4 lata.

    Typa na numero uno w 2010-DJOKOVIC ze wzgledu na nie najlepsza ale najrowniejsza gre

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    Najbardziej widowiskowo gra Monfils ;]
    Co do mastersa to zawodza Nestor/Zimonjic w deblu, wiec nasi moga powalczyc. W singlu raczej Federer wygra.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    a ja uwazam ze wygra diokovic ... a tak propo jutro nadal - davydenko 2 a pojutrze diokovic - nadal 2-0

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    djoko wydaje sie rozsadnym kandydatem. Nadal ma wlaczony slowmotion mode, fedi sie nie wysypia bo pieluchy musi zmieniac =).

    Ladnie dzisiaj Kubot/Marach pojechali w supertiebreaku 16:14 . Jutro Fyr/Mat ;D.

    BTW: nie wiedzialem, ze mozna w dobrej jakosci na bet365 te mecze na zywo ogladac. Naaaaaaaaaajs .

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ja to tesknie za pojedynkami Sampras vs Agassi
    To byl dla mnie WIELKI TENIS

    Pozniej Federer zdominowal wszystko a teraz znowu sie robi ciekawie

    Kerim -> odnosnie Twojej wypowiedzi to w pelni sie z Toba zgadzam. Dzieje sie tak, ze stajemy sie spoleczenstwem bardziej zamoznym. Ludzie maja pieniadze zeby posylac dzieciaki do szkolek.
    Dla przykladu moj 5 letni bratanek pogrywa od roku, ma trenera, ma jakas rakiete dla dzieci itp.

    Podobnym przykladem tutaj sa plywacy, gdzie w ostatnich latach bardzo sie rozwinela siec basenow. Tutaj bratanek tez sie udziela regularnie wiec zakladajac ze tak jest w skali kraju to zaczna nam sie rodacy pojawiac w wielu dyscyplinach sportowych, wazne zeby talenty zostaly 'odlowione' i poprowadzone.
    Ostatnio edytowane przez eLPe21 ; 25-11-2009 o 17:43

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Ja za Del Potro of course jestem jak zwykle i oceniam realnie jego szanse na bardzo duże. Nadal raczej nie powalczy już w tym turnieju choć dzisiaj myślę że powinien wygrać.

    Kubot dzisiaj ładnie, ale ilość zepsutych piłek przez Maracha jest porażająca ;/