Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 118
  1. #1
    WItam,
    Jestem nowy na forum aczkolwiek pokerem zajmuje sie juz sporo czasu. Od jakiegos czasu gram tez przez internet i w sumie z malymi lub wiekszymi sukcesami w kazdym badz razie uwazam ze jestem solidnym graczem ktory potrafi juz co nie co ale jednak nigdy nie udalo mi sie dojsc do FT w jakims wiekszym turnieju mtt.
    Moja najwieksza wygrana w jednym turnieju to niecale 800$ ale w zasadzie tylko ten jeden raz wygralem cos wiekszego. Dochodze do smutnego wnioskuze turnieje wygrwyaja tylko donki!!!

    A oto moja dzisiejsza (chyba ostatnia) historia zwiazana z pokerem:

    Zagralem turniej na titan poker. W turnieju z pula 10000$. Wszystko zaczelo sie fajnie i juz na poczatku wydaje mi sie ze zdominowalem calkowicie stol. Bylem zdecydowanie najlepszym graczem szybko sie nabudowalem zawsze wygrywajac pule ktore poprostu mi sie nalezaly ( zadnych coin flipow zazwyczaj duze prowadzenie tzn over para na pare , set na dwie pary) i jak sie okazalo nawet dwoch polakow tam gralo z tego jeden to widze ze tez uzytwkonik tego forum niejaki woland takze moze poswiadczyc ze nie sa to historie z palca wyssane tylko tak bylo. No ale wracajac do samego turnieju: zaczalem b. dobrze z 1500 szybko nabudowalem sie na donkach do 5000 no i nagle...niespodzianka dostaje JJ jestem na dealerze bet z 2,5 blinda dostaje call od goscia floop jakis 39T z czego dwa piki moj bet za 3/4 puli i dostaje reraise od goscia ktory byl ok. 75% mojego stacka...ech po krotkiej analizie goscia widze ze to totalny donk ktory wygrywal cudem niewiadomo jakie pule m.in. KJ>AA i gosc jest kompletnym fishem i stwierdzilem warto CALL!!! I co ... oczywiscie ma AQ pik i zaryzykowal caly turniej liczac na jakiegos farta typu moze mi wpadnie A lub Q a moze nawet pik...ludzie!!!Dostal tego pier.olonego pika!!! trzymajcie mnie co jest z tym pokerem!!! ok dostalem baty ale mysle nie jest jescze zle mam na 15BB przy takim poziomie graczy szybko sie odbuduje. Po godzinie gry juz mi szlo calkiem calkiem (ten donk ktory zabral mi duza pule juz jest na moim poziomie) i zaczalem mocniej przyciskac i czesciej pushowalem bo widzialem ze stol zrobil sie mega tight. Miedzy czasie udalo mi sie wyeliminowac "tego" donka i moj stack juz byl clakiem przyzwoity no ale stwierdzilem nie bede odpuszczal. Na czacie powiedzialem wolandowi ze albo FT dzis albo koniec z pokerem wiec tak tez gralem albo wszystko albo nic. No i sie doczekalem, po ok. 20 minutach nowy gracz jak sie okazalo polak zabral mi pierwsza pokazna pule a historia taka: moj bet z TT o 3BB z dealera on na BB call, flop w serduszkach caly ja niestety nie mam ale postaowilem zaatakowac mocny bet za 1/2 puli dostaje call i juz wiem ze jestem gleboko..., turn znowu serduszko ja checkm, koles bet, ja oczywiscie fold i co hmmm gosc mi pokazuje 35offsuited oczywiscie mial ten kolor ale pytam sie z czyms takim wchodzic??? Zwyklinalem go troche ale musialem odreagowac. No i final calej opowiesci: po ok.15 minutach po tym zdarzeniu majac ok.15BB dostaje JJ bet dosc mocny z UTG, slawny juz kolega z polski call po czym gosc chyba z dealera all in co bylo rowniez i moim all inem( jakies grosze mi zostaly) ja po dlugim namysle stwierdzam call ( gosc czesto tak kradl pule z jakimis A2 lub 22-66) i co ja pokazuje JJ on 99 juz jestem happy az tu nagle flop TT9 sobie mysle ku..wa pie.dolony poker!!! Nie wiem czy taka jest istota tej gry ale wydaje mi sie ze zwyciestwa sa zarezerwowane dla farciarzy i w wiekszosci wypadkow dla donkow. Mysle ze gdyby poker byl rzeczywiscie gra umiejetnosci to czesciej wygrywali by dobrzy gracze a niestety duzo gier przypada zwyciestwu totalnym donkom dlatego postanowielm jutro zagrac moj ostatni turniej za pieniadze ktore wplacilem na titan poker z mysla o wyrobieniu bonusa ale wyplacam niemal wszystko i gram za 30 lub 20 dolcow turniej ostatniej szansy i bede gral...wlasnie jak glupi donk!!!Jezeli dojde do FT gra na donka to sam juz nie wiem co bedzie ale bede sie cieszyl. Takze donki gora i jutro do was dolaczam!!!

  2. #2
    Cool story, bro.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Urzekła nas Twoja historia

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    flex ,chyba, ma podobne zdanie

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Urzekła nas Twoja historia
    Nie napisalem tego po to zeby kogos urzekla ta historia Jak chcesz urzekajacych historii to przeczytaj "se" w pustyni i w puszczy.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    flex ,chyba, ma podobne zdanie
    A ty jakis jego pelnomocnik ze wypowiadasz sie jakie kto ma zdanie?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez wolicki Zobacz posta
    Nie napisalem tego po to zeby kogos urzekla ta historia
    To czego oczekujesz?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    przeczytalem polowe i mi sie odechcialo dalej czytac ... faktycznie qrwa straszny pech mial dwie overkaty + nuts FD

    idz gosciu zajmij sie bierkami albo makao a nie nudzisz nas ile jescze takich debili tu bedzie

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Współczucia?? bo chyba po to sie pisze takie rzeczy

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    A ja sie pytam - jak wygrywales te $800 to grales jak donk? ja tam wole grac swoje niz donkowac