Strona 55 z 78 PierwszyPierwszy ... 545535455565765 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 778
  1. #541
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    @szadinho:
    Zeby pilke nozna i jazde samochodem nazwac czynnosciami losowymi musi w nich zachodzic rachunek prawdopodobienstwa. Jak dla mnie to jest czysta fizyka. Jezeli trafiles w slupek, to nie z powodu rachunku prawdopodobienstwa, tylko z braku precyzji i nie uwzglednieniu wszystkich zmiennych.
    gram w pilke a w lo mialem dopuszaczajacy z fizykipewnie dlatego w tak słabym klubie


    ok niech bedzie ze slupek to brak umiejetnosci ale jest zylion sytuacji w ktorych liczy sie tylko szczescie. NACIAGAJAC mozna powiedziec ze kazda kontrowersyjna decyzja sedziego jest kwestia szcescia(jesli mecz nie jest ustawiony) to tak jak 1-outer w pokerze po prostu tak jak zaznaczylem wczesniej w innych dyscyolinach sportowych(bo dla mnie poker to sport)elemnt losowy jes mniej widoczny anizeli w pokerze

  2. #542
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    75% - skąd taka informacja ?
    To bardzo duży rake back....

  3. #543
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    World Poker Exchange - Get Paid to Play - How Does It Work proszę bardzo.
    To jak? Przyjmujesz wyzwanie?

  4. #544
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    To jak? Przyjmujesz wyzwanie?
    Ja już mu to proponowałem, wymigał się tym, że chce grać na playmoney, a mi szkoda czasu, chciałem przy okazji dorobić

  5. #545
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    262
    No ale gdzie pisze za az 75% ?

  6. #546
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Sory, nie zauważyłem, że trzeba być zalogowanym.

    Rake Back: How Does It Work?

    Play at the World Poker Exchange tables will be just as it has always been. The only change is that 75% of the money you contribute to the 'rake' will be returned to your account each week.

    During your playing sessions at WPX, the rake will continue to be taken from each pot in accordance with our established Rake Structure. In our game client cashier, however, you will find a section specifying the following information:

    1) The total amount of the rake return you have earned since the introduction of our Rake Back poker

    2) The amount of the rake return you have earned for the current week, which will be credited to your account on the date specified

  7. #547
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez Rion Zobacz posta
    Mosznik - taka jest teoria gier o sumie zerowej do której zalicza się poker.
    Przy pewnym założeniach początkowych - tak , wyjdziesz na gwarantowane zero.

    Ważne są założenia początkowe gry - bo jeżeli np za moją wygraną płacisz mi 2 razy więcej niż za tobie, to wiadomo ,że wynik będzie inny.
    Ale założenia:

    HU - wpisowe 1$, wygrany bierze 2$
    Formuła turniejowa - każdy gracz dostaje 1000 żetonów na start
    Blindy startują 20/50 i rosną co 10 minut.
    W takiej formule , granie all-in każdej ręki(czyli obranie strategi bezpiecznej) w nieskończonym long runie daje wynik zero.

    Proponuje zrobić symulację komputerową, która to dobrze obrazuje
    Jeden gracz gra all-in , drugi gra all-in i np jeden gracz gra all-in , a drugi wchodzi tylko z zakresem rąk dającym więcej niż 50% na wygranie vs każda inna losowa ręka.
    W obydwu przypadkach long run zbliża się do zera.

    Jeżeli ktoś tego nie pojmuje ,znaczy ,że nie rozumie teorii gier o sumie zerowej i tego co znaczy obranie strategii bezpiecznej.

    Bez komentarza, totalne bzdury.
    Coś poczytałeś ale nic nie zrozumiałeś.

    Ja również proponuję side beta na 500 sng HU (wieksza próbka niż 100) o 500$.
    ty wrzucasz allina , ja calluję tylko pewien zasięg rąk.

  8. #548
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Kejti19 Zobacz posta
    Ja również proponuję side beta na 500 sng HU (wieksza próbka niż 100) o 500$.
    ty wrzucasz allina , ja calluję tylko pewien zasięg rąk.
    Każdy na tym forum przyjmuje.

  9. #549
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Przyjmuję! Jakie stawki?

  10. #550
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Każdy na tym forum przyjmuje.
    przecież sam mu proponowałeś takiego side beta

    500 sng , on wrzuca w każdym rozdaniu allina ja gram jak chcę

    stawki najlepiej niskie 1$-2$ , chodzi o szybkie rozegranie i kwotę zakładu