Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    freerolls_aug09-678x180.jpg

    Witam,

    W sierpniu mamy dla Was turnieje freeroll co godzinę. Łączna pula nagród wyniesie ponad $22,000. Rozdamy 33,000 tokenów do różnych turniejów.

    Oto harmonogram:

    august_freerolls.jpg


    Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: Expekt.com


    Pozdrawiam
    Paweł

  2. #2
    Jak zwykle ex cos zapowiada i wychodzi ztego wielkie G-gdzie te turki?dziś jest1.08?

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez j2702 Zobacz posta
    Jak zwykle ex cos zapowiada i wychodzi ztego wielkie G-gdzie te turki?dziś jest1.08?
    Z tego co widzę to turniej są w lobby, więc nie wiem o co Ci chodzi :/ . Nie sprawdzałem wcześnie, bo nie zauważyłem tego komentarza, ale widzę wszystkie turnieje zaczynając od najbliższego August Freeroll PLO - $100.

  4. #4
    Ok teraz sa rano nie bylo-ale i tak tylko sa dosteone dla nowych grajkow-a dla starych graczy nadal nici...

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez j2702 Zobacz posta
    Ok teraz sa rano nie bylo-ale i tak tylko sa dosteone dla nowych grajkow-a dla starych graczy nadal nici...
    Dostępne są dla wszystkich graczy, którzy zarejestrowali konta w ciągu ostatnich 90 dni.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    4
    A co to jest ten Generic 0.12 SNG token ? Gdzie ja mogę to wykorzystać?

  7. #7
    na Jakarta.. haahah

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    4
    Poważnie sie pytam i oczekuje poważnej odpowiedzi

  9. #9
    ja mowie powaznie haha..

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    4
    Kurcze to prosiłbym jaśniej wiem co to jest token ale hmm w jakim turnieju moge wykorzystać to 0,12? czy muszę np 1$ uzbierac? bo z 0,12 to nic nie zrobie?