Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Czesc,


    Moze przejde od razu do sedna. Zapomnialem hasla na titan poker, wiec skorzystałem z opcji "forgot password". Czekam juz około tygodnia na nowe haslo i nic.Napisalem juz z 5 maili do supportu w tej sprawie i dalej bez odzewu. Co robic ?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290

    Pojęcia nie mam
    Mam ten sam kłopot i też zero odzewu. Dostaje maile promocyjne, ale maili z hasłem nie.

  3. #3
    Moze trzeba na live chacie pogadac. Ale problem w tym ze live chat jest dostepny dopiero po zalogowaniu. Parodia

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Sprawdź w spamie

  5. #5
    No o to chodzi ze niema :/. Normalne maile np newsletter przychodza a zmiana hasla nie...

  6. #6
    Trias , masz konto na titanie ? Z łaski swojej moglbys spytac na livechacie co robic w takich sytuacjach ?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Heh, problem w tym, że też zapomniałem hasła (tzn. pamiętam je, ale nie działa) i widzę, że mi nie przysłali nowego Być może usunęli mi konto, bo dawno go nie używałem. Chociaż wątpię - raczej poker roomy tego nie praktykują, tym bardziej, że miałem tam jakąś kasę (3$ mi ukradli, złodzieje )

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    wieczorem bede w domu na titanie to sie zapytam na live czacie

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Napisałem do obsługi, problem został przekazany do mangera. Zobaczymy co z tego wyniknie.

  10. #10
    Informujcie na bierzaco.