Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    124
    Jak w temacie. Proponuję tak: cash stawki .5/1 PLN,tournament do 50 PLN buyin'a,no rebuy's/addons. Niestety nie mam żadnych ludzi i po prostu szukam ludzi chętnych do gry,bo wyjeżdżam i czeka mnie długi okres bez pokera. Pozdrawiam

    edit: Zmiana terminu na niedzielę
    Ostatnio edytowane przez Cobisss ; 18-07-2009 o 17:03

  2. #2
    Chetnie zagrałbym jakis cash dzisiaj ale 0.5/1 to troche dla mnie za wysoko. A moze 0.25/0.5?

    edit: chodzi o poznań?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    124
    Aj,zmieniły mi się plany,dzisiaj odpada.
    Ale za to jestem chętny grać jutro,gdzieś w mieście,mam czas do godziny 2.
    Naturalnie chodzi o Poznań,a niższe stawki naturalnie mi odpowiadają. Jedyne problemy to jak na razie brak ludzi,no i ktoś musiałby wziąć ze sobą żetony,gdyż tego samego dnia w nocy (tzn. z niedzieli na poniedziałek) wyjeżdżam i nie jestem w stanie ich ze sobą zabrać.
    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Daj znac Reblowi czy otworzy RS w niedziele jezeli by sie zebrali chetni. Ja ogolnie bardzo chetnie zagram NL100 (holdem-omaha-pinnaple) tak od godz. 18/19/20 jak sie obudze.

    Jak cos to dysponuje zetonami, bedzie kwestia jedynie znalezienia odpowiedniego lokum.

    Pozdrawiam
    Q.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    124
    Najlepszy byłby naturalnie RS,ja piszę się jedynie na Texasa.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    157
    ja tez bylbym chetny na jakiegos casha/sng w holdema... mam jeszcze 2 chetnych kumpli... czekam na info dotyczace gry w RS lub innym lokalu... pozdrawiam, Pawelki

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Wybaczcie Panowie, niedziela dzień święty

    Pozdr
    Reb

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    157
    jakis inny pomysl?

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    124
    A znasz inne miejsce z dużym zaokrąglonym stołem gdzie nas nie wywalą za "hazard" ?

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    157
    gdybym znal to bym nie pytal was o zdanie tylko zaproponowal... no coz, to trudno