Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Szkolenie MTT

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Jako że zdecydowałem że gram głownie MTT to chciałbym jednak grać je dobrze i mieć z tego jakieś profity.
    Jak w temacie. Czy ktoś prowadzi szkolenia z zakresu turniejów wielostołowych? Chodzi mi o zwykłe MTT deep (lub zwykle stacki) a nie jakieś turbo sity SNg MTT itp.
    Nie chodzi mi o jakieś podstawy bo sam trochę poczytałem i pograłem ale raczej o wychwycenie błedów w mojej grze i wyeliminowaniu jak najwiekszej ilości tych złych nawyków.
    Jeśli nikt nie prowadzi takich kursów to może znacie stronki gdzie są filmiki szkoleniowe znanych turniejowców, bo tam gdzie ja jestem jest raczej mało ale są one darmowe i raczej nie można się wiele spodziewać.

    Ile może kosztować $$/h takie indiwidualne szkolenie ewentualne?

    Trochę chaotycznie pisane ale cisnę.. MTT

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    czaki @ unipoker?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Ale czy unipoker nie jest nastawione na cash games raczej? Bo jest wiele serwisów instruktażowych tyle że mało skupia się na MTT.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    czaki nagrywał z tego co kojarzę MTT.

    Poza tym obczaj PokerXFactor - http://www.pokerxfactor.com/

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    na unipoker jest tylko 1 film czakiego, notabene bardzo dobry.

    polecam CarsRunners - tam jest jeden filmik tygodniowo z MTT a w archiwum masz ich masę. jest m.in seria pięciodcinkowa jak jeden z nich chyba "shrugby" grający jako MicoTX wygrał niedzielne 750k gwarantowane na FTP.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    5
    Nie Sbrugby tylko Brystmar, ale rzeczywiście od pierwszej do ostatniej ręki 750k jest. Niedawno była też seria z Muckducks-em w której pokazane jest zwycięstwo w FTOPS1. Jutro rozpoczyna się jego kolejna seria ze zwycięstwem w 300$ 6-max na Starsach. Polecam

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    jeden filmik tygodniowo z mtt, to na pxf masz takie codziennie.