Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ostatnio zcashowałem sobie na konto bankowe (PEKAO) 280$ z Party Poker. Wybrałem cashout poprzez przelew na rachunek. Na drugi dzień wypłaciłem sobie kilkaset zł zostawiając na koncie 40zł.
    Na drugi dzień saldo konta wynosiło -12 :/
    W historii operacji widniało "OPŁATY 52zł"

    No cholera, wtf?! Nigdy mi takich opłat nie pobierali.

    Teraz tak, chcę tę sprawę wyjasnić z bankiem - bo zastanawiam się nad zmianą banku, jeśli mają mi podkradać spory procent cashoutu. Zadzwonię tam i.. no właśnie. Mam powiedzieć, że skąd przyszły pieniądze?

    Macie jakąś propozycję? Nie powiem przecież że z pokera czy z zakładów sportowych.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    Powiedz, że od babci z USA
    zmien bank na WBK ;]

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Babcia z USA jest jakąś opcją.

    A czemu WBK?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    hehe a co ich to obchodzi?? przelew zagraniczny i tyle

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Mi BRE Bank każdorazowo kasuje około 50zł za przelew z Netellera.
    Takie życie-;

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    To nie był neteller.

    Może wypowie się ktoś kto robi cashout przez przelew na rachunek bankowy. Pobiera coś od was bank?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    witam,
    ja robiłem kiedyś wypłatę z Unibetu na MBank i poza kosztem przewalutowania nie było żadnej opłaty.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    ja jak wyplacalem z MB na konto w WBK to nie ponioslem zadnych oplat poza oczywistymi stratami na przewalutowaniu

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Opłaty są zawsze - kwestia kto je bierze na siebie (zleceniodawca czy narzucone są na odbiorcę) - jak widać Party nie zapłaciło za przelew dlatego koszta pobrał bank docelowy

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Za przychodzące przelewy zagraniczne zazwyczaj się płaci. Te opłaty wynikają z kilku różnych rzeczy ale nie jestem bankowcem więc nie będę się rozpisywał.

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ostatnio zcashowałem sobie na konto bankowe (PEKAO) 280$ z Party Poker. Wybrałem cashout poprzez przelew na rachunek. Na drugi dzień wypłaciłem sobie kilkaset zł zostawiając na koncie 40zł.
    Na drugi dzień saldo konta wynosiło -12 :/
    W historii operacji widniało "OPŁATY 52zł"
    Hehe, mam w mBanku praktycznie nieużywane konto i tak z rok temu potrzebowałem użyć go do przelania ~15kE do Belgii. W tym celu przelałem złotówki z Inteligo a w mBanku zleciłem przelew zagraniczny biorąc na siebie wszystkie opłaty. Policzyli mi za 5 czy też 7PLN co wydawało mi się kwotą dziwnie małą. Po wykonaniu operacji na rachunku zostało ze 200PLN i na wszelki wypadek zostawiłem je tam sobie. Po jakimś miesiącu nic się nie zmieniło więc przelałem te 200PLN z powrotem do Inteligo i w mBanku zostało mi 0. Zdaje się po kolejnych 2 miesiącach dzwoni do mnie jakiś windykator twierdząc że jestem winien mBankowi jakąś kasę. Spuściłem go na drzewo. Chyba następnego dnia przychodzi listem z mBanku wezwanie do zapłaty. Cokolwiek się zaniepokoiłem i zacząłem sprawdzać o co chodzi. Okazało się, że po około 2 miesiącach (czyli gdy już nic nie miałem na koncie) mBank naliczył mi 15E czy 20E dodatkowych kosztów tego przelewu zagranicznego, co w sumie z karnymi odsetkami i kosztami dodatkowymi dawało jakieś 100PLN. Wkurwiłem się niesamowicie i po przestudiowaniu regulaminu zaczęła się wymiana pism i odpowiedzi z reklamacjami ale w końcu zapłaciłem tą kasę. W każdym bądź razie byłem o malutki krok od zapodania sprawy do sądu (o 100PLN ) ponieważ byłem święcie przekonany że te pieniądze się im nie należą ale w końcu zrezygnowałem głównie ze względu na brak czasu.

    jdx