Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    $5 USD NL Texas Hold'em - Wednesday, April 01, 10:22:45 CEST 2009
    Table Table 167773 (Real Money)
    Seat 2 is the button
    Total number of players : 6
    Seat 1: Above00 ( $6.36 USD )
    Seat 3: Hero ( $1.41 USD )
    Seat 2: Whizzle187 ( $3.23 USD )
    Seat 6: roicoeur ( $4.60 USD )
    Seat 4: rotag555 ( $3.67 USD )
    Seat 5: s4bbb ( $5.62 USD )
    Hero posts small blind [$0.02 USD].
    rotag555 posts big blind [$0.04 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to Hero [ ]
    s4bbb calls [$0.04 USD]
    roicoeur folds
    Above00 folds
    Whizzle187 folds
    Hero calls [$0.02 USD]
    rotag555 checks
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    Hero bets [$0.09 USD]
    rotag555 folds
    s4bbb calls [$0.09 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    Hero bets [$0.21 USD]
    s4bbb calls [$0.21 USD]
    ** Dealing River ** [ ]

    Przed flopem limpowałem, bo rotag wchodził sprawdzał praktycznie każdego raise'a (btw - błąd? Jeśli tak, to raise czy fold?). Grałem to rozdanie z 35BB, bo moment wcześniej wtopiłem dużą pulę.

    s4bbb grał dość tight, może lekko zbyt pasywnie, ale generalnie raczej nie zagrywał żadnych idiotyzmów.

    Jeszcze na turnie miałem wrażenie, że jestem z przodu. Obstawiałem go na niższą od dam parę. Co zagrać na riverze? Contbet, blefując, że mam wysokiego trefla? Check-call do niskiego beta? Czy w ogóle odpuścić i check-fold?
    Ostatnio edytowane przez aeniman ; 01-04-2009 o 09:54

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    albo tak jak mówisz check/call do małego podbicia
    tylko że niektórzy, nawet słabi gracze Twój check na riverze mogą odebrać jako obawę przed dobranym kolorem i mogą to wykorzystać wyblefowując Cię na river i zmuszając do foldu jakimś overbetem (nie mając tego koloru)

    EDIT: sorry, na stole są 4 trefle a ja na początku myślałem, że 3. Więc c-bet jest tu złym rozwiązaniem. Ja czekam/pasuję po podbiciu.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 01-04-2009 o 10:04

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Problemem jest limpowany pot. Nie mam pojęcia co mógł limpować z utg (na tych stawkach to pewnie wszystko ). Na turnie gram mniej, informację uzyskasz taką samą betem za 0,16$. Na river wywieszam białą flagę i c/f.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez aeniman Zobacz posta

    Przed flopem limpowałem, bo rotag wchodził sprawdzał praktycznie każdego raise'a (btw - błąd? Jeśli tak, to raise czy fold?). Grałem to rozdanie z 35BB, bo moment wcześniej wtopiłem dużą pulę.
    Jezeli sprawdza ze wszystkim, to betujesz ile sie da i wyciagasz value postflop.

    Jeszcze na turnie miałem wrażenie, że jestem z przodu. Obstawiałem go na niższą od dam parę. Co zagrać na riverze? Contbet, blefując, że mam wysokiego trefla? Check-call do niskiego beta? Czy w ogóle odpuścić i check-fold?
    po raise pf, betowalbym flop, bet/fold turn i vs unknown check/fold river

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi.