Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Matchroom Poker - the resource for matchroom poker playersPhil Hellmuth put to the test by JC Tran during Premier League III

    tak sie wlasnie załatwia tzw. leszczy, limpuje sie na buttonie i potem pozwala chlopakom wybluffowac całego stacka
    vnh sir
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 05-03-2009 o 20:00

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    W long runie to się nie sprawdza, a co do samego calla tutaj to był mocno crying call...
    Ostatnio edytowane przez Stanko111 ; 05-03-2009 o 23:05

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    W long runie juz wiecej takiej sytuacji nie bedzie ...

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    hahah, to jest headsup a nie long run na fullringu, tu decydują ready
    choć myśle że odrobine crying call to był bo jak na river spadł 3 trefl, to hellmuthowi padł ostatni bastion, jesli chodzi o karty na które moze stawiać trana a które bije:P, bo i kicker do ósemki był marny.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    dziwi mnie tylko wielkość turnbeta

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    nice call

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    byloby fajne przedstawienie gdyby na river spadlo

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Szkoda, że ta trójka nie spadła, to byśmy dopiero przedstawienie obejrzeli z Hellmuthem w roli głównej.
    Szkoda szkoda, ach szkoda.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    mysle ze phil sam troche sie postawil w trudnej sytuacji szybkimi callami chcial chyba powstrzymac Trana od betowania i tanio dojsc do showdownu

    Z drugiej strony pokazywal tym slabosc przez co Tran mogl to wlasnie tak zinterpretowac i pokusic sie o blef

    Mysle ze gdyby phil robil calle po dluzszym namysle to Tran moglby sie obawiac ze phil trafil flusha

    Chcociaz teoretycznie jesli phill byl wstanie sprawdzic to moze rozdanie potoczylo sie najlepij jak moglo

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    myślę,że timing tellsy nie dotyczą Philla - robi insta calle z trashem jak i z monsterami

    mnie by do calla mogł skłonić bet sizing i moje quick calle gdybym grał na miejscu Philla