Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

  2. #2
    to polo z PS tak wyglada? bo widzialem na innej aukcji ze ma jakis inny wyglad :P chyba ze to stara wersja ale nie jestem pewien

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez mkestragar Zobacz posta
    to polo z PS tak wyglada? bo widzialem na innej aukcji ze ma jakis inny wyglad :P chyba ze to stara wersja ale nie jestem pewien
    no tak wygląda, moge wrzucic real foto jak chcesz a nie to ze stronki PS

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    LOL, koszt przesyłki paczką 20PLN, niezła przycinka

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez Qter Zobacz posta
    LOL, koszt przesyłki paczką 20PLN, niezła przycinka
    lol nie wiem czy wiesz ale pocztex kosztuje 18 zł + do tego koperta i wychodzi razem 20 zł. Dobrze się w tym orientuje

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez mlody17 Zobacz posta
    lol nie wiem czy wiesz ale pocztex kosztuje 18 zł + do tego koperta i wychodzi razem 20 zł. Dobrze się w tym orientuje
    A po ch... wysyłać koszulkę pocztexem? A polecony kosztuje około 3pln o ile mnie pamięć nie myli.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A po ch... wysyłać koszulkę pocztexem? A polecony kosztuje około 3pln o ile mnie pamięć nie myli.
    boze jak ktoś będzie chciał o mu wyśle zwykłym listem za 1.30 bodajże jeżeli waga będzie pod to podchodziła ale nie ręcze za to że dojdzie. Ja preferuje wysyłke pocztexem i już , jak ktoś chce inaczej to nie widzę problemu żeby wysłać inaczej. Nie wiem co za problem macie. a aukcje wystawiałem razem wiec pewnie mi przerzuciło cene wysyłki z żetonów.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez mlody17 Zobacz posta
    jak ktoś będzie chciał o mu wyśle zwykłym listem
    No to cool. Tylko czemu nie napisałeś tego w aukcji?

    Nie dziw się, że się oburzamy. Niestety na Allegro masa sprzedawców kantuje wystawiając niskie ceny towaru oraz cenę przesyłki z kosmosu, więc się ludzie uczulili.

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No to cool. Tylko czemu nie napisałeś tego w aukcji?

    Nie dziw się, że się oburzamy. Niestety na Allegro masa sprzedawców kantuje wystawiając niskie ceny towaru oraz cenę przesyłki z kosmosu, więc się ludzie uczulili.
    może to był błąd ale dla mnie to nie ma znaczenia jak mam to wysłać ale nie chce potem negatywa jak np list zwykły zginie bo nie mam żadnego potwierdzenia że wysłałem. dlatego też wole wysyłać pocztexem.

    ale możecie mnie oświecić czy jak wyśle priorytetem poleconym to nie dostane przypadkiem takiej małej karteczki z numerem listu?? Bo jeśli tak to w sumie byłoby to idealne rozwiązanie

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Dostaniesz karteczkę przy poleconym
    Hmm, a czym się różni pocztex od zwykłej paczki Poczty Polskiej która kosztuje ok. 10zł??


    I sorry za tego LOLa w pierwszym poście, w sumie był tam niepotrzebny.