Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Full Tilt Poker, $0.10/$0.25 NL Hold'em Cash Game, 9 Players
    LeggoPoker.com - Hand History Converter

    UTG: $32
    Hero (UTG+1): $46.75
    UTG+2: $18.45
    MP1: $5.95
    MP2: $4.65
    CO: $25
    BTN: $22.70
    SB: $33.80
    BB: $21.10

    Pre-Flop: dealt to Hero (UTG+1)
    UTG folds,
    Hero raises to $1,
    4 folds,
    BTN raises to $3,
    2 folds,
    Hero calls $2

    Flop: ($6.35) (2 Players)
    Hero checks,
    BTN bets $4.25,
    Hero raises to $10,
    BTN raises to $19.70 and is All-In,
    Hero folds

    Results: $26.35 Pot ($1.30 Rake)
    BTN mucked and WON $25.05 (+$12.05 NET)

    Statsy przeciwnika:
    19/10/2,8 przy 140 rękach

    Zagrałem tak bo mam trochę problem z takim call/raisem przed flopem. Czy zawsze zakładać, że robi to gracz z KK+?? Oznaczałoby to fold ręce bez pary przed flopem, a z parami setmining?? Jak rozgrywacie takie sytuacje??
    Inna sprawa to fold, wydaje mi się, że byłem pokonany, ale może warto było dołożyć jeszcze te 10$ i sprawdzić?? A może akurat trzymał AK
    Pozdrawiam i dzięki za opinie.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    Ja bym to rozegrał nieco inaczej. Po jego becie po flopie tylko bym sprawdził i jeżeli by zrobił second barrel to na turnie (zakładając, że byłby to blank) grzecznie bym się zrzucił, a jeżeli nie to bym był gotów się stackować.
    Ale zapewne to ty rozegrałeś poprawnie a ja bym się zachował jak donk. Po jego all inie jak dla mnie fold.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Jezeli villain ma szeroki zakres 3beta, to mozna sie pokusic o 4bet do okolo 8 i fold do allina albo pasywnie jesli zostaniesz sprawdzony.
    Po flopie ciezka decyzja. Kazdy check-raise sprawia, ze stajesz sie pot commited. Prawdopodobnie zagralbym donk bet za okolo 3/4 pota i fold do raise. Ewentualnie mozna zagrac tak jak pisze DeadM: check-call flop i bet river, jezeli przeciwnik nie zagralby 2nd barrel na turnie. Ale to wg mnie to jest raczej slaba linia, bo villain na turnie zaczeka tylko z reka typu AK, a do tego wciaz mamy malo informacji.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    1
    Witaj!
    Twoje equity na wygrana wynosi 70%,oddsy 4:1 wiec easy call.
    Pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    ja stawiam dom i jeszcze nerke dokladam

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    A nie pomyłka... Nie zauwazyłem, że to my tutaj jesteśmy bez pozycji... Po flopie robię bet za jakieś 5$ i po raise się zrzucam a po callu ja bym becił do końca. Tak jak Ty to rozegrałeś też jest ok. Nie radzę grac tak jak opisałm wcześniej bo to raczej się tyczyło gry z pozycją