Strona 67 z 76 PierwszyPierwszy ... 17576566676869 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 754
  1. #661
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez mordivgor Zobacz posta
    Rozumiem że jeśli pierwszy raz chcę wypłacić na netka to muszę wpłacić z NIEGO na konto pokerowe żeby móc potem wypłacić? Czyli najpierw wypłacić do banku, potem na netka, potem z netka na konto, a potem dopiero na netka? Czy za bardzo mieszam?
    Ja na PS depozyty robiłem tylko z konta bankowego, a wypłacałem na neteller normalnie bez problemu.

  2. #662
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    No to u mnie dziwnie bo gram na ongame (Bwin) i tam chcą żebym choć raz wpłacił z netka żebym mógł wypłacić :/

  3. #663
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    To widocznie zależy sieci.

  4. #664
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu nie. A przynajmniej nie w każdym kraju. Jak wyjezdzałem na wakacje to pytałem o to i jeżeli dobrze pamiętam to w krajach UE możemy bez informowania netka wypłacać kasę.
    Rozmawialem z supportem. W moim przypadku nie moge sie logowac na swoje konto netellera ale moge bez przeszkod korzystac z karty (kraj: USA).


    Q.

  5. #665
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    witam. chcialem wyslac pieniadze znajomemu przez Netellera i mam dostepne tylko 2 opcje przelewu: przelew i transakcje z parnetami handlowymi. Przelewem moge max wyslac 65e. Zawsze byly 3 opcje i ta trzecia zawsze wysylalem kase. ktos wie o co kaman ??

  6. #666
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Neteller będzie miał update dzisiaj w nocy, który ma potrwać ok 3 godzin. Nie będzie możliwe w tym czasie rejestrowanie nowych kont, jak również dokonywanie transakcji. Czy ktoś już wcześniej o tym pisał?

  7. #667
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Już nieważne. Post do usunięcia.
    Ostatnio edytowane przez mordivgor ; 04-03-2010 o 13:05

  8. #668
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    odkad MB wydalo karte to karta NT stala sie bezuzyteczna, ciekawe ilu stacili klientow ??

  9. #669
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Mam pytanie, bo sam juz nie wiem. Jesli mamy konto NT w euro i karte w euro, to przewalutowanie 2,95% nadal obowiazuje, czy bankomaty maja swoj ustalony kurs (czyli one pobieraja prowizje), po ktorym wymieniaja nam euro na zlotowki i nie ma wtedy zupelnie zadnego znaczenia ile NT pobiera prowizji za przewalutowanie?

    Analogicznie jesli mamy MB w dolcach i karte w PLN, to wowczas obowiazuje 1,95% przewalutowania i nie ma juz wowczas absolutnie zadnego znaczenia w jakim bankomacie wyplacamy? Czy jesli mamy MB w dolarach i karte w dolarach to nadal obowiazuje sztywne 1,95% bez wzgledu na bankomat, czy tez wowczas liczy sie prowizja bankomatu?

  10. #670
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    w każdej możliwej opcji zawsze i tak płaci się prowizję za przewalutowanie + prowizje banków (mimo, że jest to nielogiczne)

    po prostu każda z tych instytucji pośredniczących musi na czymś zarabiać no i właśnie robi to na tym

    A możesz mieć konto, kartę, bankomat i walutę na całym kontynencie taką samą a koniec końców opłata i tak jest naliczana...

    W starych kartach tak było, jak wchodziły te nowe to sprawdzałem i zostało to samo, może przez ten rok coś zmienili ale nie sądze...