Strona 66 z 76 PierwszyPierwszy ... 16566465666768 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 754
  1. #651
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Tak

  2. #652
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    jednak w większości krajów Europy spokojnie da się używać

    dla bezpieczeństwa lepiej zawsze mieć jakieś kredytówki + np moneybookers itd...
    +1

  3. #653
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    chce dzisiaj zamowic karte netka, przejrzalem troche ten watek, ale wole miec pewnosc, wiec prosze o odpowiedz na kilka krotkich pytan:
    1.ile z reguly trwa az karta do mnie dojdzie, mam juz konto nettelera, ale dopiero dzis/jutro zloze zamowienie na karte
    2.jest szansa, zeby przyslali mi ja na inny adres niz podany na netellerze?
    3.mam konto na everescie w dol, konto netellera w dol, karte zamowic oczywiscie tez w dol?
    4.ile % wychodzi oplat od wyplat z bankomatu, ile % biora za przewalutowanie a ile za wyplate?
    5. korzystniej jest nia placic w sklepach?
    6.czy mozna gdzies sprawdzic po jakim kursie bedzie wymiana w bankomacie dol>>>pln?
    Ostatnio edytowane przez krakers ; 25-02-2010 o 22:02

  4. #654
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    1.ile z reguly trwa az karta do mnie dojdzie, mam juz konto nettelera, ale dopiero dzis/jutro zloze zamowienie na karte
    Z tym jest chyba różnie. Do mnie przyszła zadziwiająco szybko, w ciągu kilku dni.
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    2.jest szansa, zeby przyslali mi ja na inny adres niz podany na netellerze?
    Już nie pamiętam jak to jest, ale jeśli przy zamawianiu karty jest jakieś miejsce na korespondencję lub coś takiego, to pewnie można o to poprosić. Zawsze najlepiej zapytać np na live chacie.
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    3.mam konto na everescie w dol, konto netellera w dol, karte zamowic oczywiscie tez w dol?
    Tak. Najkorzystniej dla Ciebie, abyś miał jak najmniej przewalutowań za które pobierają prowizję.
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    4.ile % wychodzi oplat od wyplat z bankomatu, ile % biora za przewalutowanie a ile za wyplate?
    Z bankomatu bodajże $6, pozostałych nie pamiętam. Najlepiej sprawdzić to na stronie
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    5. korzystniej jest nia placic w sklepach?
    Tak, bo za to nie pobierają prowizji.
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    6.czy mozna gdzies sprawdzic po jakim kursie bedzie wymiana w bankomacie dol>>>pln?
    Nie wiem.

  5. #655
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    dziekuje bardzo!

  6. #656
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    17
    Czy nie korzystniej wychodzi mastercard z MB?

    1.8E za wypłatę z bankomatu
    1.99% za przewalutowanie
    i 10E jako roczna opłata za kartę

  7. #657
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Najlepiej mieć oba, w dwóch różnych walutach

  8. #658
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    MB ma limit znacznie mniejszy, kosztowo jak widze, wychodzi podobnie

  9. #659
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    - jeśli nie zgłosisz przed wyjazdem gdzie jedziesz itd to po zalogowaniu się z zagranicznego IP konto jest automatycznie blokowane
    Od jakiegoś czasu nie. A przynajmniej nie w każdym kraju. Jak wyjezdzałem na wakacje to pytałem o to i jeżeli dobrze pamiętam to w krajach UE możemy bez informowania netka wypłacać kasę.

  10. #660
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Rozumiem że jeśli pierwszy raz chcę wypłacić na netka to muszę wpłacić z NIEGO na konto pokerowe żeby móc potem wypłacić? Czyli najpierw wypłacić do banku, potem na netka, potem z netka na konto, a potem dopiero na netka? Czy za bardzo mieszam?