Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    witam
    gram od niedawna, glownie dlatego ze mialem konto na betandwin gdzie obstawiam sport ale jak to bywa z nowicjuszami - wystarczylo kilka transmisji na T&L zebym przerzucil troche kasy na pokera i rozpoczal swoj romans z tym sportem.

    jak na razie oczywiscie place za edukacje, chociaz idzie juz mi coraz lepiej i jesli sie skupie i powstrzymam rozne pokusy potrafie wygrywac turnieje za 1$ wpisowego na stolach po 5 osob. oczywiscie marza mi sie lepsze wyniki ale spokojnie, bez pośpiechu, mam jeszcze duzo do zrobienia. ogladam turnieje, czytam ksiazki, szlifuje skilla.

    a teraz konkretne pytania:

    1. czy betandwin jest OK na tym etapie? lubie ich bo bez problemu wplacam i wyplacam kase z konta od ponad roku i nie musze sie bawic w jakies nettellery

    2. czy netteler jest konieczny jesli chce myslec o innych, duzych, znanych pokerómach ?

    3. które z dobrych i znanych pokerómów nie wymagają czegoś więcej niż karta mastercard i konto w PKO SA ?

    4.jakie rodzaje gier sugerujecie poczatkującemu? ja zaczalem oczywiscie od SnG ale dostawalem w dupe i przerzucilem sie szybko na male turnieje z wpisowym. czy warto startowac w multiturniejach czy raczej jeszcze poczekac? (PS. gram tylko NL)

    5. czy skupic sie na grze na stolach z ta sama iloscią graczy czy raczej grac na zmiane headsupy, 5 i 10 ?

    6. które pokeroomy polecacie osobiście?

    pozdrawiam
    m.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    1. Jest ok jezeli wygrywasz

    2. Tak

    3. A karta ma CVN?

    4. Hmm ja bym polecal Fixed z SnG-->NL stoliki z SnG (ale bardziej stoliki:P)

    5. Zalezy w czym chcesz sie "specjalizowac", jezeli chcesz w przyszlosci grac shorthanded to powinnienes skupic sie na stolikach SH i headsupach, jezeli zas full ringi to bardziej SnG 9/10 osobowe i od czasu do czasu HU.

    6. Chcesz kasy? Siec SportingBetu/Pacific
    Chcesz skillowac? PokerStars zwany tez RiverStarsem

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    3. A karta ma CVN?
    wg. B&W ma CVC2 - taki numerek z tylu. o to Ci chodziło?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287

    tak, czyli mozesz wplacac do wszystkich pokerroomow za pomoca karty

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    6. Chcesz kasy? Siec SportingBetu
    Betandwin to ta sama sieć.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi

    tak, czyli mozesz wplacac do wszystkich pokerroomow za pomoca karty
    wpłacać to nie problem, gorzej z wypłacaniem.
    w bet and win robią mi ładnie przelewy na konto, a jak jest gdzie indziej ?

    i jeszcze jedno - co sądzicie o EmpirePoker ? czy warto tam zakładać konto? pytam, bo niedlugo maja otworzyc room do backgammona online (www.65.com) a bardzo w to lubie grac od wielu wielu lat i chetnie bym sprobowal swoich sil na pieniądze.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Cytat Zamieszczone przez Qter
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    6. Chcesz kasy? Siec SportingBetu
    Betandwin to ta sama sieć.
    wiem, ale to mialo byc na zasadzie przeciwienstw :P

  8. #8
    jeszcze jedno - co sądzicie o EmpirePoker ? czy warto tam zakładać konto? pytam, bo niedlugo maja otworzyc room do backgammona online (www.65.com) a bardzo w to lubie grac od wielu wielu lat i chetnie bym sprobowal swoich sil na pieniądze.
    Empirepoker jest to jeden z lepszych i solidnych poker roomów , ale jak dla poczatkującego gracza to chyba bym nie polecał . Gra tam ponad 60 tyś ludzi i cięzko trafic na słabych graczy .Tobie polecił bym sportingbet to ten sam poker room co betandwin lecz wiecej kasy możesz dostać za bonus powitalny 100$ po rozegraniu 500 raked hends jest sporo darmowych turniejów dla polaków itp. .... Załóż konto tam ,a napewno nie stracisz na tym .Empirepoker pozostaw sobie na potem.


    Co do Netellera to jak chcesz się rozwijać i grac w róznych poker roomach to bez niego się nie obejdzie .Jest szybko tanio i bezpiecznie więc pomyśl by sobie takie konto w neteller założyc. Polecam!!!!!!! :P :P :P :P :P :P

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Empirepoker jest to jeden z lepszych i solidnych poker roomów , ale jak dla poczatkującego gracza to chyba bym nie polecał . Gra tam ponad 60 tyś ludzi i cięzko trafic na słabych graczy
    No no co do tego to bym sie chyba nie zgodzil :P, EmpirePoker nalezy do sieci tzw. PartySkins, gdzie gracze sa stosunkowo slabi (troche lepsi niz z "najgorszych" pokeroomow). Od czasu do czasu moze trafic sie jakis lepszy gracz, ktory chce sobie zbudowac bankroll bazujac na slabych graczach, ale przewaznie sa to poprostu najwieksze fishe :P
    Za to limity fixed SH 30/60 sa podobno nawet latwiejsze niz na _pacific pokerze_ :O, a to juz cos znaczy :d

    Aha bym zapomnial, najnizsze limity na EP to 0.5/1 dla fixed i $25NL.
    Wiec potrzeba troche wiekszego bankrollu niz na serwisach z mikrostawkami

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Aha bym zapomnial, najnizsze limity na EP to 0.5/1 dla fixed i $25NL.
    Wiec potrzeba troche wiekszego bankrollu niz na serwisach z mikrostawkami
    Jedna sprawa męczy mnie od dawna. Czemu większość pokerroomów oferuje stawki NL25$ ? Kompletnie tego nie rozumiem. Normalną rzeczą jest, że pokerroom oferuje stawki NL2$, NL200$, NL2000$, a nie ma NL2,5$ itd. Czemu więc zamiast NL20$ często wprowadza się NL25$ ?
    Na Everest Poker, na którym gram, nie ma tego typu stawek, są tylko stoły NL20$.