Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
  1. #31
    Cytat Zamieszczone przez Cincinatti KID Zobacz posta
    W panelu użytkownika jest taka fajna opcja
    Mam to ustawione, niestety ta opcja nie ukrywa cytatów u innych użytkowników forum.
    Dlatego mała prośba.
    Nie cytujcie i w ogóle najlepiej nie karmcie tego trola.
    Zresztą chyba żaden cytat nie równa się do tego jakim mnie "zaszczycił":
    http://forum.pokerzysta.pl/showthrea...242#post108242
    Ten człowiek ma poważne problemy emocjonalne.
    Dajcie mu spokój, to nie ma sensu.

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Zresztą chyba żaden cytat nie równa się do tego jakim mnie "zaszczycił":
    To pewnie dlatego, że on jest ciotką (...jak bym cie walił w dupe...), a Ty przecież nie akceptujesz ciotek. Jedynie je tolerujesz.

    jdx

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Ja ciebie Brigantos (na "Ciebie: z dużej litery nie zasługujesz) widzę na pełnym etacie jako pozorant pracujący w T-shircie zatrudniony na czarno, więc bez ubezpieczenia zdrowotnego...
    Może ktoś życzliwy z forum załatwi ci tą fuchę... chłopaki??

  4. #34
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Ja tak od siebie. Uważam, że temat założony przez Wronę jest na prawdę sensowny i bardzo przydatny dla początkujących. Pokazuje, że zabawy żetonami i próba wyciągniecia jak najwięcej będąc ślepo zapatrzonym w swoją kartę może skończyć się tak głupią przegraną.
    Szkoda tylko, że po drugiej stronie zeszło na coś zupełnie innego. Chyba ktoś się czuje bardzo niedoceniony na tym forum.
    Wg mnie to taki wczesny Lepper polskiej sceny pokerowej.
    [QUOTE=ZbigAnch;113309]Nie cytujcie i w ogóle najlepiej nie karmcie tego trola.[QUOTE]
    Jak do tej pory nikt mnie przez kabel jeszcze nie karmił ;-P
    Ostatnio edytowane przez troll ; 04-08-2007 o 11:23

  5. #35
    A o to przyklad co grozi za brak mocnego podbicia preflop takiej karty jak AA i wogóle rozgrywanie jej w donkowaty sposób po flopie:
    NL100 cash games texas holdem
    pietia 180$ (BB) -
    RX7ever 160$ (D) -
    preflop:
    cały stół fold
    RX7ever - raise 2$
    pietia - call 1$ do 2$
    flop:
    :
    pietia - check
    RX7ever - bet 2,5$
    pietia - call 2,5$
    turn:

    pietia - check
    RX7ever - raise 4$
    pietia - call 4$
    river:

    pietia - all in 171,5$
    RX7ever - call all in 151,5$

    Tak jak napisał wrona podbiłby koleś do 3bb i już by mnie nie było w tym rozdaniu. A póżniej w swój donkowaty sposób rozgrywania seta asów dał mi możliwość dobrania do nutsa. Już na turnie wiedziałem że ma bardzo dobrą karte (slowplay) i wiedziałem że jak dobiore w sumie małym kosztem to na river zagram all in. Okazało sie to dla niego zabójcze bo w sumie w tym wypadku tylko 53 go biło i na pewno przez myśl mu nie przeszło że może to przegrać. Zobaczył że nie ma możliwości flusha po riverze i dał call z setem asów. A tu taki zonk hehe.

  6. #36
    ciekawe co napisał po tym rozdaniu na chacie??

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    piękny poprostu piękny przykład nice played pietia

    Chciałbym zobaczyc mine kolesia pewnie jeszcze z 5minut wpatrywał sie w ten monitor hehe

  8. #38
    Ja jak zwykle w takich przypadkach napisałem "sorry" ,a on: "I wish you die" i sie odłączył od stolika

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    buhaha
    myslałem ze sie przyzna ze zle zagrał

  10. #40
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    44
    Wanpi ty fiszowy leszczyku jak masz jakiś problem to przyjedz na Prokocim(jestes z krakowa) zobaczymy czy bedziesz taki hojrak
    ale to jest wlasnie sila internetu ze byle cieć moze kozaczyc
    a po drugie to jak czytam te niekture posty to normalnie dramat
    kazda parowa zgrywa sie na pro,jeden wiekszy fisz od drugiego ale twardo kazdy nawija eee lubie kosic fiszow ee tam graja same donki,normalnie zenada na 3000 pare osob kosi dobrze a reszta to 100% procentowe fisze z wanpi na czele
    kto ma wiecej nabitch postow to jest wielki szu pokerowy
    a nieraz taki np.sebkrol pisza takie glupoty ze dramat,ale dla pipek ktore sa nowe na forum co nie maja pojecia o grze to zawsze beda lizac row im i myslec ze to oni maja racje, buhaaaaaaaaaaa hahahhahaah buahahahahahah CHWDP
    Ostatnio edytowane przez BRIGANTOS ; 06-08-2007 o 15:28