Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 103

Wątek: Do wyjadaczy

  1. #61
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Wielki LOL grał nl400 z bankrolem 500$ bo jak sam powiedział drugie 500$ wyciągnął na BJ.

    OMG pogra taki 6 miesiecy i mysli ze wszytkie rozumy pozjadał

  2. #62
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    44
    ej zawias zbigAnch co ty mi tu wyjezdzasz z jakimis szachami
    jebiesz jakies filozofie buraku
    fajna zabawe i troche swiezosci to ty bys mial jak bym cie walił w dupe (down ass bitch)
    na marginesie lubie takich kozakow co co chwile nawijaja eee tu to graja same donnki eee lubie tu grac bo mnie sponsoruja
    a pozniej graja na jakis freerollach sponsorowanych przez fora
    czy wchodzi na stól jakis polak nawija jakie tu rybki graja a pózniej nawet nie wiem kiedy odpada
    ktory z was kozaki gra od roku niewpłacajac praktycznie wogole i gra na stawkach 025/050 czy 050/1
    moj nick BRIGANTOS lub BRIGANTOSx
    SERDECZNIE POZDRAWIAM
    i chuja na stuł wykładam

  3. #63
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Chłopie daj sobie juz spokój bo takim wypowiedziami sie tylko kompromitujesz. Troche pokory !!

    Ja robie błedy ortograficzne, ale napisać "stuł" to naprawde trzeba miec duzy talent
    Ostatnio edytowane przez bartasPL ; 05-07-2007 o 11:55

  4. #64
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Już sobie wyobrażam, jak wygląda gra BRIGANTOSA. Wstaje rano, bierze pod pache laptopa skrojonego z jakiegoś sklepu komputerowego i wychodzi na ławke przed blok i szpanuje chlopakom z osiedla jakim jest pokerowym kozakiem. W miedzyczasie ziomale z lawki pija piwo i sciagaja haracz od gimnazjalistow w postaci drozdzowek.
    Przyznaj: nosisz dres typu tajemniczy szelest?

  5. #65
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Brigantos nie masz się czym szczycić bo 90% forumowiczów zaczynała od 0, a 50% gra wyżej i bardziej dochodowo od ciebie

  6. #66
    Cytat Zamieszczone przez BRIGANTOS Zobacz posta
    ...jebiesz jakies filozofie buraku...
    Nie ma to jak fishke w tilt wprowadzić. Łatwizna
    Najbardziej kocham takie teksty do mnie przy stoliku na chacie, ale tu też dają mi niemałą frajdę

  7. #67
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    BRIGANTOS jestem oszolomiony Twoimi wynikami....gdybys byl tak dobry to mialbym ogromna prosbe do CIebie(musle ze jeszcze paru forumowiiczow sie do tej prosby przylaczy)moglbys zorganizowac jakas letnia szkolke pokerowa??Cos w rodzaju obozu lub kolonii pokerowej i podszkolic niektorych z nas....Konsultowalem sie juz z Sebkrolem i my odrazu wykupujemy u Ciebie dwa turnusy.....

    Aha i jeszcze jedno....naprawde fajnie podyskutowac sobie o pokerze na wysokim poziomie "chuja na stuł wykładam""bym cie walił w dupe "....

    Zaprosilbym Cie na jakis turniej live ale boje sie tylko jednego..... po przegranej partii moglbys stwierdzic "ale bym cie walił w dupe"

    pozdrawiam serdecznie

  8. #68
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Pokerrom to everest.

  9. #69
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Kolejny odcinek pokazuje jaki w rzeczywistosci jest Brigantos.
    Niestety poziomem nie dorownuje poprzednim gdyz sila rzeczy obnizony zostal do poziomu Brigantosa.
    http://www.grapheine.com/bombaytv/in...849e5ccf79ca3f
    Pozdr
    Karelli

  10. #70
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez BRIGANTOS Zobacz posta
    fajna zabawe i troche swiezosci to ty bys mial jak bym cie walił w dupe (down ass bitch)
    Poniewaz po Twoim poziomie widac ze mozliwe sa problemy z czytaniem to temat topicu jest Do Wyjadaczy a nie Do Wydymaczy

    a jak szukasz jakis blizszych znajomosci to nie to forum


    Udalo ci sie rzebic swoim poziomem nawet jednego jakze uposledzonego uzytkownika tego forum

    Gratuluje nie wiedzialem ze jest to mozliwe


    A tak pozatym to skoro udalo Ci sie zaczac gre w pokera od zera i nadal konto nie swieci pustakmi (0,01) to postram sie przeanalizowac Twoje rady moze dzieki nim bede gral lepiej

    Pozdrawiam