Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72
  1. #21
    Przyznam ze ostatnie z dostepnych epizodów oglądałem z coraz mniejszym zainteresowaniem. Brak profesjonalistow znanych z poprzednich lat został uzupełnionym półamatorami którzy bardziej chcą zostać zapamiętani przez widzów ESPN swoim kretyńskim zachowaniem niż dobrą grą... Jesli bede to ogladał, to na pewno nie z takim nastawieniem jak oglądam ostatnio HStakes.

  2. #22
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    zgadzam sie, że jest o wiele za dużo teatrzyku tam.

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Dużo prawdy jest w tym co piszecie. Pełno drawów graniczących z jakąkolwiek logiką. Odpada w końcu Nobles dając all in z KT przy stole 396. Humberto Brenes, jedyna barwna postać tego turnieju, która gra na przyzwoitym poziomie ma całkowitego pecha na flopach. Brak jakichkolwiek znanych nazwisk (Duke allinuje się z bardzo marginalną ręką i przegrywa), powoduje, że jest to chyba najgorszy pod względem widowiska WSOP w historii.

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ale pomyslcie za to jak milo bedzie jak wszystkie fishe (nowe i stare) zaczna po obejrzeniu relacji grac tak jak bohaterowie wsopa

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    115
    Oglądam te relacje i zastanawia mnie czemu na wszystkich produktach (typu czapeczki, koszulki) nazwy pokerroomow maja rozszerzenie .net zamiast popularniejszego .com i dotyczy to wszystkich nie tylko konkretnej sieci rooomów.
    Nawet Daniel N. na czapeczce ma naklejoną taśmę i flamastrem dopisane .NET
    Czy ktos zna odpowiedź???

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    bo nie mozna reklamowac stron na ktorych gra sie na prawdzie $. na stronkach .net mozna zalozyc konto na play money ale oczywiscie sa na nich tez wielkie reklamy i odnosniki do serwisow .com

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Muszę przyznać, że zgrzyt pomiędzy Jeffrey'em Lisandro i Prahlad'em Friedman'em w epizodzie 18-tym jest całkiem edukujący. Dojrzały, wyważony mężczyzna, Europejczyk (choć Włoch ) kontra młody Amerykanin, kąpany w gorącej wodzie i z niewyparzoną buzią. Chyba jestem neutralny wobec tego zamieszania z ante...

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    według mnie to była celowa prowokacja żeby go wyprowadzić z równowagi.

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez player Zobacz posta
    Muszę przyznać, że zgrzyt pomiędzy Jeffrey'em Lisandro i Prahlad'em Friedman'em w epizodzie 18-tym jest całkiem edukujący. Dojrzały, wyważony mężczyzna, Europejczyk (choć Włoch ) kontra młody Amerykanin, kąpany w gorącej wodzie i z niewyparzoną buzią. Chyba jestem neutralny wobec tego zamieszania z ante...
    Może i on mieszka w Stanach ale Amerykaninem to Prahlad nie jest, młody napewno w porównaniu z Lisandro który to raczej zbytnio nerwowy jak to przystało na italiano spaghetti

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez vKrzychoo Zobacz posta
    Może i on mieszka w Stanach ale Amerykaninem to Prahlad nie jest
    Skoro urodzil sie w LA to jest . Chyba ze cos sie zmienilo i California zostala wchlonieta przez Meksyk :P.
    Pozdro