Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    jakiś czas temu na pokerbay pojawiła się relacja z wsopa - main eventu - ale w takiej nietypowej formie - relacja ze wszystkich rąk, bez komentarza i bez widoku z kamer na stołach. Coś dla hardcorowców i pewnie niejeden coś takiego lubi. Niemniej, dziś na pokerbay pojawiły się torrenty z normalnej już relacji, takiej, jaką wszyscy znamy - z Normanem Chadem i kamerkami na stole. Odcinek 1 i 2. Enjoy!!

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Limit NEO, ARGHHHH...!!!

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    Plus małe piwko dla pierwszego, który rozpozna znajome mordy w 38 minucie, 18 sekundzie pierwszego odcinka ;p

    pozdr
    warsaw

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Dzieki Warsaw za posta Odzyly wspomnienia Wiele osob sie mnie pytalo o historyjke z graczem, ktory wyeliminowal Doyle Brunsona. Mozna teraz zobaczyc, ze byl chyba troche podobny do Andy Blocha. To niezle uczucie jak oglada sie relacje ESPN i widzi sie swoja osobe. Pojawiam sie w paru migawkach, miedzy innymi na koniec w migawce gdy zegnam sie z Todd Brunsonem. No i niestety zobaczylem jeszcze raz twarz mlodego czlowieka, ktory wykonczyl asami moje krole (na prawo od "Andy"). O piwko powalcze wiec obstawiam, ze w tle za Hellmuthem jestes z Soprano

    Super sprawa!

    Pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    35
    Podacie link do torrenta , bo z checia bym sciagna

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Witam,

    Plus małe piwko dla pierwszego, który rozpozna znajome mordy w 38 minucie, 18 sekundzie pierwszego odcinka ;p

    pozdr
    warsaw
    Ty i Żelik. Pozwolisz, że nagrodę odbiorę w pln, dorzucę troszkę i kupię sobie duże piwo.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    amazonit, niestety pomyliłeś się co do mojego towarzysza, więc nagroda wędruje do playera :] Prosze upomniec sie przy najblizszej okazji - niech strace, od razu bedzie duze ;p

    pozdr
    warsaw

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Wiadomo zelik najwiekszy farciarz od razu wiedzial gdzie usiasc- jedyne miejsce ktore caly czas widac.
    Warsaw jak podczas calej wyprawy wciskal mi sie jak robilem zdjecia, tutaj tez nie omieszkal zachowac sie po chamsku i wepchnal glowe przed kamere.
    Ja niestety jestem za wysoki, ale trzeba przyznac ze moja czerwona koszulka Liverpoolu prezentuje sie najbardziej okazale (stoje w rzedzie powyzej ww. panami)

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    odcinki 3 i 4 main event 2006 juz na poker bay ;]

    pozdr
    warsaw

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Witam,

    odcinki 3 i 4 main event 2006 juz na poker bay ;]

    pozdr
    warsaw
    Rozumiem ze hour 4 to jest episode14??