Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: NL200, trips

  1. #11
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Nie wiem czy Cię dobrze rozumiem : uważasz, że (slowplayowanie)

    "3. ma sens, bo na takim boardzie mozna duzo ukladow moze sie przykleic" ?

    Board 884o imho jest relatywnie mało drawy, czyli, że _mało_ układów się może przykleić i dlatego slowplay wydaje się bezpieczny. Coś bredzę ?


    Wielkość beta na riverze "4. nie ma znaczenia imho"

    Rozumiem, że dla Ciebie w chwili grania tamtego rozdania, bo w post-mortem analizie sam przyznajesz, że "problem jest taki, ze z solidnym villainem ja sie tutaj wcale nie chce stackowac"


    "zaden trap, bo skoro wsunalem stack na riverze, to zrobilbym to na kazdym stricie."

    Ale to wiedziałeś Ty a nie on kiedy decydował jak w efekcie wyciagnąć od Ciebie staka. Dlatego (w jego mniemaniu i moim też) trapował, bo nawet na riverze mieliście jeszcze ponad połowę staka każdy.

    Poza tym, jego calle na flopie i turnie trudno chyba uznać za value betowanie ...

    Nie wyobrażam sobie tylko jak można uniknąć przegrania tego rozdania bez jakiegoś wyjątkowego reada.

    Więcej, nawet nieco rozszerzając zakres villaina podany przez jdx'a, Twoja ręka jest na riverze ciągle znacznie +EV, więc fold do jego allina wygląda na w dystansie przegrywający.

    Czy wg Ciebie z jego kartami można to było zagrać lepiej ?

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    imo zarówno hero jak i villain rozegrali to rozdanie poprawnie. co prawda mogles chyba zagrac bet na river bo

    Cytat Zamieszczone przez królewicz
    check/call -> zdecydowanie imho najgorsza opcja, bo wszystko od czego bierzemy value chetnie zagra check/behind, a lepszy uklad i tak wrzuci AI, ktore callujemy.
    ale check tez chyba nie taki straszny

    cooler nh gg
    pzdr

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez OhMikeYes Zobacz posta
    Nie wiem czy Cię dobrze rozumiem : uważasz, że (slowplayowanie)

    "3. ma sens, bo na takim boardzie mozna duzo ukladow moze sie przykleic" ?

    Board 884o imho jest relatywnie mało drawy, czyli, że _mało_ układów się może przykleić i dlatego slowplay wydaje się bezpieczny. Coś bredzę ?
    dobry board do cbetowania wiec czesto moge nie miec nic, villain pasywny, wiec sila rzeczy nie moze sie od razu zrzucac na flopach, tymbardziej z pozycja, wiec gdy i ja i on to wiemy, to nawet betujac turna moge miec stosunkowo niewiele na rece.

    Wielkość beta na riverze "4. nie ma znaczenia imho"

    Rozumiem, że dla Ciebie w chwili grania tamtego rozdania, bo w post-mortem analizie sam przyznajesz, że "problem jest taki, ze z solidnym villainem ja sie tutaj wcale nie chce stackowac"
    grajac A-game w zasadzie nie powinno sie tutaj doplacac wiele wiecej na riverze w tym konkretnym przypadku majac overpair.

    "zaden trap, bo skoro wsunalem stack na riverze, to zrobilbym to na kazdym stricie."

    Ale to wiedziałeś Ty a nie on kiedy decydował jak w efekcie wyciagnąć od Ciebie staka. Dlatego (w jego mniemaniu i moim też) trapował, bo nawet na riverze mieliście jeszcze ponad połowę staka każdy.
    betowalem tak, ze na river AI ma jakies 3/4 pota czyli calkiem reasonable valuebet.

    Nie wyobrażam sobie tylko jak można uniknąć przegrania tego rozdania bez jakiegoś wyjątkowego reada.
    Ja sobie wyobrazam, tyle ze po fakcie ; p

    Więcej, nawet nieco rozszerzając zakres villaina podany przez jdx'a, Twoja ręka jest na riverze ciągle znacznie +EV, więc fold do jego allina wygląda na w dystansie przegrywający.
    Ja tam mysle, ze zdecydowanie czesciej tam bedzie monster niz niemonster, ale problem jest tylko takiej natury, czy chcemy wrzucic stacka i co jakis czas wyciagnac od overpairy, czy zrzucic do lepszej reki, ale czesto tez stracic duzo value
    Czy wg Ciebie z jego kartami można to było zagrać lepiej ?
    W tej sytuacji ciezko o zla linie ^^