Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Nuts

  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    A ja tutaj czasami gram check/fold
    Hehe, ja to chyba najczęściej gram tutaj check-fold. Albo cbeta. Natomiast nie gram check-call.

    Cbet ma tą zaletę, że może wygrać pulę natychmiast. A co ważniejsze, w przypadku calla od któregoś z przeciwników i naszego kolejnego beta na turnie przeciwnik będzie miał problemy z postawieniem nas na rękę. No bo czy na flopie semiblefowaliśmy z setem czy vbetowaliśmy/broniliśmy gotowego strita? Powoduje to to, że przeciwnik może popełnić błąd i zrzucić na niesparowanym turnie lepszą ale nienutsową rękę (czyli np. AA/KK) albo na sparowanym turnie przeciwnik zapłaci nam ze stritem (a nie raisował flopa bo nie miał redrawa). Jeśli dostanę jednego calla na flopie, to przed 2nd barrelem powstrzymuje mnie tylko kier na turnie, czyli w większości przypadków 2nd barreluję przeciwko jednemu callerowi. Chociaz na dobrą sprawę kier też jest dobry na 2nd barrela. Poza tym, nawet jeśli tym razem zostanę złapany, to następnym razem rozegram tak stone cold nuts z mocnym redrawem które zostanie sowicie opłacone. Zresztą, to chyba oczywiste, ze tak właśnie robię. Bo jak to mówią, w pokerze ważna jest "deception".

    jdx

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    Tak. Chociaż to rozdanie jest dosyć hardcorowe. Ale poniekąd koleś sam jest sobie winien ponieważ pozwolił Ci złapać kontakt ze stołem na turnie.

    jdx