Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez SzajbuS
    Mysle sobie, nic sie nie stalo i wylozylem na stol kolejne $100.
    Ja w takiej sytuacji - przegrana calego buy-ina - zazwyczaj robie przynajmniej parominutowa przerwe - tyle na ogol wystarcza, zeby na spokojnie przeanalizowac cala sytuacje i ocenic, czy mialem pecha, czy po prostu dalem d... Potem dopiero decyduje czy gram dalej, czy robie dluzsza przerwe.
    Natomiast jezeli juz sie zdecyduje na dalsza gre, to praktycznie zawsze zmieniam stol - granie dalej na tym samym stole z przeciwnikiem, ktory gra teraz "moimi" pieniedzmi jest olbrzymim wyzwaniem dla moich emocji - i z gory zakladam, ze sobie z nimi nie poradze. Moge probowac sobie wmawiac, ze gramy od zera, co bylo to nie ma znaczenia, probuje wygrywac kase od kogokolwiek - ale podswiadomie bede polowal wlasnie na tamtego gracza, na doprowadzenie z nim do all-ina i odegranie "moich" pieniazkow. Co na ogol konczy sie dosc nieprzyjemnie...


    Cytat Zamieszczone przez SzajbuS
    Jestem biedniejszy o $200, ale bogatszy o doswiadczenie: o tym, ze gra sie na tilcie, dowiaduje sie dopiero po odejsciu od stolu
    Ciekawy wniosek, tylko ze chyba ciezko go bedzie jakos sensownie wykorzystac w przyszlosci

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Szajbus gdzie na takich stawkach ludzie wchodzą do gry z 93off???

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    jak to gdzie, Sporting Bet

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    wchodzić mogą, ale oni z takimi kartami wygrywają :shock:

    BTW
    wczoraj: maniak przedemną raisuje o 4xBB ja (na ręku mam dwa czerwone asy 8) ) ja reraiseuje go do 75% jego stacka i on daje call. Floop: 5TT .... a teraz konkurs :lol: :wink: zgadnijcie co miał

    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    wiecej szczescia niz rozumu?

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    161
    T5off

    A co do baw (sporting bet to chyba to samo) to czasami aż monitor przez okno bym wywalił. Żeby dalego nie szukać: wczoraj: dostaje AK podbijam 8bb, dwóch gości wchodzi, folp niski bodajże 254, raisuje 4bb obydwaj wchodzą, turn: 3, podbijam 10bb, gość mnie przebija do 30 może 40bb, drugi fold. Ja (myśle z parą szóstek chyba by nie wchodził, więc pewnie też ma asa) to call. Kolory oczywiście nieistotne były, river nawet nie pamiętam, gości raise na mój all in, ja call.

    Zgadnijcie co mi pokazał??????????




    Dobra nie męczcie się: 69off

    Ps
    Jak to się takie ładne karty wstawia? co trzeba wpisać????

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287



    Chodzi Ci o takie cos?:P

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    np : As (bez spacji między s i dwukropkiem)


  9. #19
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    ot, caly urok Sporting Bet. Niektorzy powiedza, ze 'rigged', ale po prostu tam masa ludzi tak gra, wiec i kwiatkow wiecej.

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Jeśli miał 55, TT to jeszcze spoko, ale jeśli miał 5T to poprostu ma extra wyczucie ^^