Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Starting game 945525615.

    xxxx is at seat 0 with $24.98.
    Igrac is at seat 1 with $6.12.
    Peter262 is at seat 2 with $24.75.
    michiel85 is at seat 3 with $28.12.
    JuniorBougon is at seat 4 with $27.55.
    Guidodenadel is at seat 5 with $39.77.
    Mr_Queens is at seat 6 with $21.25.
    garrincho54 is at seat 7 with $24.51.
    EZQ is at seat 8 with $28.65.
    sjeetje is at seat 9 with $24.38.

    The dealer is seat 1.

    Peter262 posts a blind of $.15.
    michiel85 posts a blind of $.25.

    (xxxx is dealt Kd Ad.)

    Pre-flop:
    JuniorBougon folds.
    Guidodenadel calls for $.25.
    Mr_Queens folds.
    garrincho54 folds.
    EZQ folds.
    sjeetje folds.
    xxxx raises $.90.
    Igrac folds.
    Peter262 raises $2.50.
    michiel85 folds.
    Guidodenadel folds.
    xxxx calls for $2.50.

    The flop comes
    4s Qd Ks.

    Peter262 bets $5.
    xxxx ??

    Czy może w ogóle pas przed flopem??

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    PreFlop mozna zagrac (choc niektorzy powiedza trzeba) wiecej, czyli $1.5 lub $2.0
    Jezeli dostajesz reraisa do np $4.0 lub $5.0 to mozna wtedy zagrac wszystko. All-Ina jesli twoj opponent jest loose, calla jesli jest tight, folda jesli jest ultra tight.
    Po flopie zastosowalbym ta sama zasade...

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Dla mnie easy fold, chyba, że jestem w posiadaniu jakiegoś megaśnego readu o przeciwniku Przed flopem 1.25$ po raise zależy od przeciwnika, u mnie dużo częściej call niż reraise.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Większy raise przed flopem.
    Na flopie w zależności od wiedzy o przeciwniku reraise albo fold ale jak dla mnie reraise. Rozumiem, że ty na flopie dałeś check i on wtedy bet. Na nl25 gość który daje taki bet może mieć praktycznie wszystko. Bije cie właściwie tylko mało prawdopodobne aa i qq i jedyna ręka której bym się obawiał czyli kq. W każdym razie raise albo fold, w zależności od statsów przeciwnika.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    pas przed flopem? jak to?

    po flopie ja oczywiście bym raisował i call reraisa i pewnei wtopiłbym kolejny BI

    ale tak naprawdę możliwe ręce które cie biją to KK QQ i KQ,
    ja będąc xxxx z takimi rękami zagrał bym ch-raise a nie bet pot

    przecież jakieś AD albo AK nie wypchnie mnie z rozdania...

    ____________________________
    EDIT: sorki bzdura popieprzyli mi sie bohaterowie w tym rozdaniu
    na tych stawkach to call a po turnie fold
    Ostatnio edytowane przez autoexec ; 09-01-2007 o 14:29

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez autoexec Zobacz posta
    pas przed flopem? jak to?
    ale tak naprawdę możliwe ręce które cie biją to KK QQ i KQ,
    ja będąc xxxx z takimi rękami zagrał bym ch-raise a nie bet pot

    przecież jakieś AD albo AK nie wypchnie mnie z rozdania...
    To co, check i nie balbys sie AT lub AJ i po checku opponenta spadajacej karty do strita?

    Niestety dowolne zachowanie przeciwnika po takim flopie nic nie mowia. Check jest podejrzany (mozna go zagrac z drawem AJ, AT jak i z monsterem KK, QQ), bet za 1/2 pota z AQ, KJ jako kontrolka, ale tez i z monsterem jak i drawem. Bet pot? Albo zeby sprobowac ukrasc pule sugerujac 2 pary lub seta albo majac monstera i sprawdzenie ile mozna z tego rozdania wyciagnac. Tak czy siak - jesli dasz call i spadnie A to wciaz przegrywasz z taka karta jak JTs - choc to malo prawdodobne, jak i dalej z setem. Jak spadnie drugi krol to przegrywasz z fullem. Wiec albo fold albo raise. Chociaz jak wiadomo AK to karta na ktora malo wygrasz a duzo stracisz wiec ja bym jednak sklanial sie ku foldowi i czekal na lepsza okazje.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Pas preflop wg mnie nie wchodzi w rachubę. Bet preflop był OK, mógł być ciut wiekszy - 1$ lub 1,25$, ale propozycja żeby robić bet 2$ jest dla mnie troszkę bez sensu - to jest przecież 8BB, no chyba że jest to twój standardowy bet, jaki robisz także z innymi rękami.
    Na flopie robię albo call albo raise do 10$, myslę że mniej więcej pół na pół, zależy co wiesz o przeciwniku. wg mnie pas także tu nie jest dobry, bo naprawdę niewiel rąk cię bije, które jednocześnie nadawały by się na reraise preflop. moim zdaniem jedyne ręce jakie cię biją to AA, KK i DD, przy czym z KK lub DD gośc prawdopodobnie nie zagrałby za cała pulę bo bałby się że spasujesz. No gość może mieć jeszcze AK ale to nie jest problem, bo jest nawet możliwośc że będziesz w stanie go wyrzucić z rozadnia z taką kartą.
    Jak na turnie nie przyjdze nic znaczącego i gośc da check to bet za 8-12$, albo allin (zależy czy wcześniej zrobiłes reraise), jak da duży bet no no wtedy trezba pomyśleć nad foldem, ale trez nie będzie to easy fold, dużo zależy jkiego rodzaju to gracz...
    Ostatnio edytowane przez Grabson ; 09-01-2007 o 11:25

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Grabson Zobacz posta
    wg mnie pas także tu nie jest dobry, bo naprawdę niewiel rą cię bije, które jednocześnie nadawały by się na raise preflop. moim zdaniem jedyne ręce jakie cię biją to AA, KK i DD, przy czym z KK lub DD gośc prawdopodobnie nie zagrałby za cała pulę bo bałby się że spasujesz.
    To jeszcze sie trzeba zastanowic jakie rece ktore raisuja PF sa po flopie gorsze od nas:
    AQs, AJs i JJ...
    a bija nas:
    AA, KK, QQ, KQs
    remis:
    AK

    Teraz mam wrazenie ze gosc ma albo AK albo QQ.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Ale czy myslisz że gość by zrobiłę reraise preflop z KDs?

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Mysle ze to zalezy od stylu, czasem mozna tez reraisnac z JTs.
    No ale tak samo jak AJs tez nie jest reka do reraisa, tak samo JJ...
    Predzej cos z czworki: AA, AK, KK, QQ
    A jesli tak, to easy fold