Zobacz wyniki ankiety: palimy czy nie palimy?

Głosujących
60. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • palimy bez ograniczeń

    9 15.00%
  • zakaz palenia przy stolikach turniejowych - na cashu na scenie można palić

    7 11.67%
  • zakaz palenia na całej sali - co godzine przerwa 5 min dla palaczy

    36 60.00%
  • a może by tak lokal zrobił lepszą wentylację????

    8 13.33%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    trzeci raz przepraszać nie będę....
    "cwaniak" mi się źle kojarzy...
    idę zapalić to może się wyluzuje i będę bardziej humorystycznie podchodził do problemów gdzie ich nie ma






    PEACE

    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 19-12-2006 o 17:53

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ja gralem tylko raz wiec moje zdanie sie pewnie liczy mniej ale jako ze od nowego roku bede wpadac znacznie czesciej to powiem, ze troche to palenie przeszkadza... wiec te przerwy to nieglupi pomysl, ewentualnie zacznijcie palic cygara to tez sie dolacze
    pozdro

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Ja jestem przeciwny przerwa co godzine. Turniej trwa i tak do poznych godzin nocnych. Choc papierosow sam nie pale i dym mi przeszkadza, to uwazam ze jest to nieodlaczna czesc pokera i zarazem element tworzacy niepowtarzalna atmosfere..

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    90
    jestem oczywiscie za zakazem palenia, przerwy jesli musza niech beda i odnosnie czwratej opcji w ankiecie mysle ze jest na tyle nieczytelna ze nie wiadomo czy ktos chce palic czy nie glosujac na nia a to zeby lokal zrobil lepsza wentylacje jest oczywiste i kazdy przeciez zaglosowalby na tak majac opcje czy lokal ma zrobic czy nie

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    ja rowniez jestem za paleniem, skoro w zyciu mozna tolerowac inne rozne rzeczy, to czemu mamy nie tolerowac papierosow

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Limanowa
    Posty
    31
    Co prawda mnie ten topic nie dotyczy, bo ani nie grywałem, ani raczej grywac u Was nie będę, ale z racji tego, iż ten problem robi się coraz powszechniejszy, polecam wszystkim tak zawziętym przeciwnikom palenia ten, jakże mądry artykuł: http://www.przekroj.pl/index.php?opt...1&limitstart=0

  7. #17
    A kto powiedział, że tylko tytoń można palić?
    Wg mnie brakuje w tej sondzie pewnej opcji...

    pzdr

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez vincent83 Zobacz posta
    odnosnie czwratej opcji w ankiecie mysle ze jest na tyle nieczytelna ze nie wiadomo czy ktos chce palic czy nie glosujac na nia a to zeby lokal zrobil lepsza wentylacje jest oczywiste i kazdy przeciez zaglosowalby na tak majac opcje czy lokal ma zrobic czy nie

    chodziło mi o to by mozna było palić na sali gdyby była dużo lepsza wentylacja niż teraz...

    cos mi nie wyszła ta sonda.... mam problem z przejrzystym wyrażaniem myśli....

  9. #19
    Jak to bez papierosa grac? Ja jako osoba paląca nie wyobrażam sobie
    żebym nie zapalił przy kartach.

  10. #20
    Mysle ze ciekawym rozwiazaniem bylo by wprowadzic zwyczaj dokladnie taki sam jak na turniejach PPT a wiec przy stolikach wogole nie palimy natomiast jesli ktos chce zapalic to sobie poprostu wychodzi a gdzie...? Mysle ze idealnym miejscem na dymka bylo by pomieszczenie tam gdzie wychodzi sie do toalety w tym przedsionku gdzie sa schody. Moim zdaniem jest to idealne miejsce na papieroska tylko nie wiem jeszcze co na to wlasciciele lokalu. Jesli to by nie przeszlo to oczywiscie podpisuje sie pod opcja nr 3.
    Pozdrawiam