Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    że co oni sobie chyba w kulki lecą

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    wlasnie otrzymalem kolejny email:

    Dziekujemy za kontakt z nami!

    Problemy techniczne z serwerem mamy nie od dzisiaj, wczoraj czy soboty. Mamy je juz od kilkunastu dni. W tym przypadku problem polegał‚ na tym ze wlasnie system nie dopisal‚ wygranych gdyz ich nawet nie zarejestrowal.

    Co gorsza nie mozemy wpisac ich manualnie gdyz oprogramowanie na to nie zezwala.

    Przepraszamy za zainstaniala… sytuacje ale nie widzimy innego wyjscia jak powtorzyc turniej.


    a wiec bedzie powtórka....

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    73
    OSZUSTY I ZŁODZIEJE !! Soft padł wieczorem !

    normalnie jak wpłacić kasę do takiego pokera? A jak inne turnieje też powtórka?

    Za tydzień nie mogę grać

    ODDAĆ 22$ złodzieje. Poprostu żal

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Pomysl człowieku co piszesz.Betsson organizuje Ci darmowy turniej a tobie złe i jeszcze ich obrażasz.Mogli teraz oglosic ze turniej jest nie wazny i nie bedzie powtorki. Ale powtarzaja turniej, doceń to.
    Przez twoje zachowanie i oskarzanie betsson moga ucierpiec inni gracze, poniewaz juz betsso moze nie organizować takich turnieji, bo zamias wdzieczności słysza same slowa krytyki.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    73
    Uwierz że dla nich to co dają to nic. A po takim zachowaniu to są jeszcze wieksze straty. U mnie maja duży minus. A na ich Bukamachera też ludzie nie patrzą za dobrze...

    Ostatnio edytowane przez Sensej ; 04-12-2006 o 20:38

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez bialy331 Zobacz posta
    Pomysl człowieku co piszesz.Betsson organizuje Ci darmowy turniej a tobie złe i jeszcze ich obrażasz.Mogli teraz oglosic ze turniej jest nie wazny i nie bedzie powtorki. Ale powtarzaja turniej, doceń to.
    Przez twoje zachowanie i oskarzanie betsson moga ucierpiec inni gracze, poniewaz juz betsso moze nie organizować takich turnieji, bo zamias wdzieczności słysza same slowa krytyki.
    Pierwszy turniej wygrałem, w tym zająłem 5 bodajze miejsce i nie rozumiem decyzji roomu, nie chce mi sie wierzyc. Zaraz pisze maila, zeby sie upewnic. Dobroduszne powtorzenie turnieju nie jest rozwiazaniem - rzesza graczy poswiecila kilka godzin swojego czasu, ktory mogli spozytkowac zupelnie inaczej. Zwyciezcom nalezy sie nagroda.

    Mialem w tym tygodniu dokonac depozytu by pograc w betsson (bardzo lubie te firme - mam kilka gadzetow, korzystalem z oferty bukmacherskiej ... itd.) ale ta decyzja jest dla mnie delikatnie mowiac niezrozumiala.

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez nigdyniewiadomo ; 04-12-2006 o 21:21

  7. Witam,

    przepraszam, że tak późno odpowiadam ale, zajmowałem sie wyjaśnianiem tej sprawy, bo dla mnie też byla niezrozumiała a propozycja powtórki oczywiście nie do przyjęcia.

    Support odrobinę pospieszył się z (nieprawdziwą) informacją.
    Sytuacja opanowana, trzeba były jedynie zmusić kogoś do odrobiny cięższej pracy.

    Nagrody jeszcze dziś powinny być na Waszych kontach.

    Przpraszam za zamieszanie, ale sami przyznacie, że poker to zajęcie, które dostarcza sporo różnorodnych emocji

  8. Cytat Zamieszczone przez bialy331 Zobacz posta
    Pomysl człowieku co piszesz.Betsson organizuje Ci darmowy turniej a tobie złe i jeszcze ich obrażasz.Mogli teraz oglosic ze turniej jest nie wazny i nie bedzie powtorki. Ale powtarzaja turniej, doceń to.
    Przez twoje zachowanie i oskarzanie betsson moga ucierpiec inni gracze, poniewaz juz betsso moze nie organizować takich turnieji, bo zamias wdzieczności słysza same slowa krytyki.
    Dzięki biały za wsparcie, ale jakby na to nie patrzeć to była wpadka i ludzi o słabszych nerwach mogli nie wytrzymać .
    To była głownie wina supportu - niepotrzebnie pośpieszył sie z informacją. Dla mnie nie było opcji "powtórzenia" turnieju. To wogóle jakieś nieporozumienie było.
    Plus całej sytuacji - sami teraz widziecie, że nasza praca nie jest łatwa i przyjemna i też mamy swoje "pożary". Ale walczymy i staramy się tak wszystko załatwiać, żeby gracze na tym nie ucierpieli.
    Co do kolejnych turnieji - następny freeroll w najbliższą sobotę

  9. Tickety juz dopisane.

    Dodatkowo w ramach rekompenasty za nerwowe chwile, dopisalismy także ticket $2+0,25 do turnieju $5000 Frenzy, który rozgrywany jest od poniedziałku do czwartku o 23.00.
    Jednocześnie zapraszam na kolejny freeroll tylko dla Polaków w najbliższą sobotę.
    Pula nagród atrakcyjna, emocje - tym razem czysto pokerowe - gwarantowane

  10. #20
    I teraz można spokojnie nalać temu Panu wina Jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany - tymbardziej bravo, że potrafiliście przyznać się do błędu i nie iść w zaparte

    pozdr