Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Kakashi tworzy mini instrukcję do Poker Trackera:
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?p=58070
    Wielkie mu za to dzięki.

    Ostatnio przeglądam sobie dostepne programy do wspomagania i analizy gry i mam prośbę do tych co znają oba programy ewentualnie mogliby zerknąc na ten kombajn:
    PokerOffice i porównać go z PT. Zamierzam zaciągnąc go na te próbne 300 rozdań.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Nie bierz mnie za autorytet, bo stycznosc z PO mialem bardzo krotka, ale z szybkich obserwacji wydawalo mi sie ze PO ma lepszy interfejs, ale za to PT ma wieksze mozliwosci (wiecej statystyk[?]).
    Ale nie popre tego zadnymi danymi technicznymi, mowie "tak na oko".

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    zaladowalem wersje trial PO - gram na i4poker - trzeba zaciągnąc patcha do ich nowego softu patch do B2B - jest na ich forum - dzial support( rozpakuje sie to tylko nowym winzipem) ... zrobiłem co trzeba ale dalej PO nie czyta mi rozdań - mogę jedynie sam zaimportowac a bardzo chcialem sprawdzic jak dziala ten Live Tracking - domyslam sie ze to cos jak Ace HUD ? Jak to zadziala to bedzie to na plus bo AH na razie chyba na sieci B2B nie działa ?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    mam zamiar wlasnie wyrobic ten programik za darmo w empire poker, wiec pewnie dzis albo jutro go potestuje. moze ktos juz ma jakies opinie na jego temat, bo kosztuje znacznie wiecej niz PT (79$), a to nawet wiecej kasy niz PT + PAHUD. jak myslicie czy warto, bo w sumie wyrobilem punkty na darmowy PT i teraz nie wiem czy dokupowac PAHUD'a czy ten poker office spelni zadanie tak samo lub nawet lepiej

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    warebel z jakiej strony wyrabiales PT?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    z vegas pro, a poker office mozesz wyrobic z ich stronki. o ile pamietam to PT tez mozesz chyba wyrobic z ich strony, ale moge sie mylic

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Darmowe oprogramowanie do wyrobienia

    Na vegas poker pro nie ma PokerOffice

    werebel czekam na opinie- ja dzisiaj znowu powalcze z tym trialem czy da sie go odpalić na i4

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    z vegas pro PT, PO z domowej stronki, troszke zamotalem zdanie
    na forum PO napisane ze B2B cos nie dziala jeszcze, pewnie puszcza nowy patch. musze znalezc inny poker do wyrobienia punktow, bo empire nie moge zainstalowac na kompie, na ktorym byl party poker instalowany.

    PS. bardziej sie oplaca wyrobic poker office ze stronki PO anizeli z poker source, chyba ze juz ktos ma wszystkie roomy zaliczone z mozliwych, to na source jest wiekszy wybor.
    Ostatnio edytowane przez W.A.Rebel ; 02-10-2006 o 09:52

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    wlasnie tez wyrabiam PT na vegas pro.
    mozesz mi napisac jak sie go dostaje doskladnie. wypelnilem ta ankiete na ich stronie i punktow tez juz mam ile trzeba. po jakim czasie sie go dostales itp.

    ja tez mialem konto na party i empire tez zainstalowalem i nie bylo problemu

    wie ktos moze czy mozna gdzies wyrobic PAHUDA?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    u mnie sie nie da zarejestrowac na empire, wyskakuje komunikat ze juz mam PP i na tym kompie nie moge grac na empire, zainstaluje potem na innym IP i wyrobie.
    piszesz do vegas ze juz wyrobiles punkty, oni to zweryfikuja i dostaniesz na maila wszystkie instrukcje. powinienes dostac w 24 godziny kod rejestracyjny.