Strona 50 z 78 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 778
  1. #491
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Cytat Zamieszczone przez lavaredo Zobacz posta
    1. Nie grać więcej w to ani live, ani w sieci.
    2. Nie tracić czasu na pisanie na tym forum ani portalach pokerowych.

    Ładne postanowienie?

    Poker, poza paroma złotymi na plusie, zabrał mi rok życia.

    Spędzony przed komputerem albo w zadymionych kasynach. Na prymitywnej czynności zwanej grą umiejętności.

    Nie miałem czasu dla bliskich, na sport, książkę, film.

    Siedziałem i grałem w to nocami, chodząc niewyspany do pracy.

    To dobra rozrywka dla studencików, którzy i tak nie mają nic do roboty, a na zajęcia chodzą na godz. 11. Dla ludzi bez rodziny, mogących napierdalać w to po 10 godzin na dobę.

    Stałem się człowiekiem nerwowym, byle co mnie irytuje i wyprowadza z równowagi. Tracę czas przeglądając jakieś artykuliki na portalach pokerowych.

    Żadne pieniądze nie są warte siedzenia nad tym dniami i nocami.

    To tyle z mojej strony.

    Acha, to nie żaden downswing, tylko przemyślana analiza.

    Zupełnie na marginesie motywacyjnym jest fakt, że ta gierka staje się za cztery dni całkowicie nielegalna - opuszcza kasyna a online nigdy legalna nie była.
    W tym poście zawarłeś naprawdę parę mądrych rzeczy. Rzeczywiście dla studentów jest to dość dobre zajęcie, lepsze niż oglądanie seriali i filmów po x godzin dziennie (oczywiście dla wygrywających graczy). Zawsze można zarobić parę złotych, niestety kosztem studiów. Bilans dla jednych był dodatni, dla drugich ujemny, wszystko zależy od profitu jaki się z gry czerpie. Dodatkowo najlepiej być singlem, bo mało dziewczyn (a tym bardziej osób starszych, tj. rodziców, itp.) będzie tolerować takie zajęcie jako źródło utrzymania. Nie bez powodu mnóstwo pokerzystów ma za sobą kilka rozwodów lub są singlami (wywiad ze Scotty Nguyen).

  2. #492
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Pierdolenie
    kawał o wujku Stachu mistrzu ciętej riposty musiałbyś sobie na głos przeczytać-ostatnią zdanie

  3. #493
    Live to jest gra umiejętnosci, w necie to gra szczęscia
    np. dzisiaj AQ vs QJ call all in K10... river szczesliwa 9

  4. #494
    Napisał lavaredo
    1. Nie grać więcej w to ani live, ani w sieci.
    2. Nie tracić czasu na pisanie na tym forum ani portalach pokerowych.

    Ładne postanowienie?

    Poker, poza paroma złotymi na plusie, zabrał mi rok życia.

    Spędzony przed komputerem albo w zadymionych kasynach. Na prymitywnej czynności zwanej grą umiejętności.

    Nie miałem czasu dla bliskich, na sport, książkę, film.

    Siedziałem i grałem w to nocami, chodząc niewyspany do pracy.

    To dobra rozrywka dla studencików, którzy i tak nie mają nic do roboty, a na zajęcia chodzą na godz. 11. Dla ludzi bez rodziny, mogących napierdalać w to po 10 godzin na dobę.

    Stałem się człowiekiem nerwowym, byle co mnie irytuje i wyprowadza z równowagi. Tracę czas przeglądając jakieś artykuliki na portalach pokerowych.

    Żadne pieniądze nie są warte siedzenia nad tym dniami i nocami.

    To tyle z mojej strony.

    Acha, to nie żaden downswing, tylko przemyślana analiza.

    Zupełnie na marginesie motywacyjnym jest fakt, że ta gierka staje się za cztery dni całkowicie nielegalna - opuszcza kasyna a online nigdy legalna nie była.


    Zgadzam się z Tobą.
    Poker zabiera kawał z życia do tego stajesz się nerwowy lub popadasz w problemy zdrowotne.
    Ja stwierdziłem, muszę wygrac dużą kasę i wtedy rzucam to w cholerę i żyję jak człowiek.
    Dlatego gram tylko turnieje, bo chce wygrac raz ale porządnie.

  5. #495
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    na prawde, nie wiem czy sie mam smiac, czy plakac... so sick.

  6. #496
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez Radzik Zobacz posta
    Live to jest gra umiejętnosci, w necie to gra szczęscia
    np. dzisiaj AQ vs QJ call all in K10... river szczesliwa 9
    hahahahah

  7. #497
    zasraj się jak nie wiesz co masz robic

  8. #498
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nie musisz udowadniac juz, ze jestes idiota... zrobiles to 2 posty temu. Na prawde uwierzylismy.

  9. #499
    Cytat Zamieszczone przez Kejti19 Zobacz posta
    hahahahah
    to sie nagadałes

    Grywam Live i w necie i to sa moje spostrzeżenia.

    Dobijają mnie takie cwaniaczki na tym forum co zdaje im sę że wszystkie rozumy zjadli, wygrał pare $$ i myśli że jest zajebisty.
    pogadamy za 1-2 lata i tak wszystko oddasz z nawiązką, prawdziwym wygranym są kasyna.
    Jedynym dobrym hazardem jest bukmacherka, gram już 10 lat i jestem na plusie.

  10. #500
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez Radzik Zobacz posta
    zasraj się jak nie wiesz co masz robic
    call all in na river szczęśliwa dziewiątka

    Cytat Zamieszczone przez Radzik Zobacz posta
    to sie nagadałes

    Grywam Live i w necie i to sa moje spostrzeżenia.

    Dobijają mnie takie cwaniaczki na tym forum co zdaje im sę że wszystkie rozumy zjadli, wygrał pare $$ i myśli że jest zajebisty.
    pogadamy za 1-2 lata i tak wszystko oddasz z nawiązką, prawdziwym wygranym są kasyna.
    Jedynym dobrym hazardem jest bukmacherka, gram już 10 lat i jestem na plusie.

    hahahaha