Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 74
  1. #61
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    INTELOWIEC nie wiem co pomoze mu zrobienie sobie przerwy ?

    Co po przerwie zacznie lepiej grac ? Nie , nadal bedzie gral tragicznie

    Albo pechowa seria sie odwroci ?? tez nie statystyki nie da sie przeczekac

    Skoro nie lapie tilta pozastaje mu tylko nauka gry albo danie sobie spokoju z pokerem

    A tak wogole Peri myslisz ze na tych stawkach ludzie patrza ze podbijasz Utg albo ze jestes tight ?

    Nie sadze robia to nieliczni ktorzy po chwili przenosza sie juz wyzej

    Wiec nie mniej za duzo respektu dla przeciwnikow zwlaszcza na tych stawkach i zwlaszcza na everescie
    No, ale może byś skomentował te rozdania to bym coś skorzystał. Tak tylko się dowiedziałem, że gram tragicznie. W tych rozdaniach zagrałem?

  2. #62
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Wkleiles rozdania jak inni fiszowali i im doszlo. Zdarza sie.

  3. #63
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Wkleiles rozdania jak inni fiszowali i im doszlo. Zdarza sie.
    Wiem, że byliśmy allin kiedy byłem faworytem do wygrania. Ale z wypowiedzi Sebkrola odczytałem, że zagrałem to tragicznie. Naprawde nie zrozumiałem tej wypowiedzi Sebkrol.

  4. #64
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    szczerze powiedziawszy to mi sie nie chce

    oczywiscie w niektorych miales ewidentnie pecha ale i tez szczescie przegrywajac rozdania z shorstackami

    jak juz ktos powiedzial tez uwazam ze za duzo myslisz :P i zabardzo traktujesz przeciwnikow ze cos maja

    a ten fold z KK to brrrr nigdy nikt Cie nie reraisowal z jakas gowniana reke ?

    Chociaz jak widac bez AA nie wejdziesz w takie rozdanie to raczej sie nie dowiesz co ktos ma :P

    KK vs 65 tez byles faworytem przy allinach ?:P

  5. #65
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    jak ktoś się lubi katować to roguelike -> Nethack albo A.D.O.M
    Myślałem, że już nikt w to nie gra ADOM wymiata!

    What do you wish for?

  6. #66
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    szczerze powiedziawszy to mi sie nie chce

    oczywiscie w niektorych miales ewidentnie pecha ale i tez szczescie przegrywajac rozdania z shorstackami

    jak juz ktos powiedzial tez uwazam ze za duzo myslisz :P i zabardzo traktujesz przeciwnikow ze cos maja

    a ten fold z KK to brrrr nigdy nikt Cie nie reraisowal z jakas gowniana reke ?

    Chociaz jak widac bez AA nie wejdziesz w takie rozdanie to raczej sie nie dowiesz co ktos ma :P

    KK vs 65 tez byles faworytem przy allinach ?:P

    Dobra już się nie fatyguj. Ale co ty mi przypominasz jakieś rozdania z zeszłego tygodnia jak pisałem, że grałem na mega wkur... i grałem inaczej niż zawsze - jak pojebany. Dzisiaj wkleiłem rozdania i we wszystkich oprócz KK vs AA byłem lepszy przy allinie. I chyba dzisiaj za dużo nie myślałem? Jechałem z allami, ale byłem outdrawowany. Przecież się nie żalę.

    Co do pytania o bycie reraisowanym kiedy mam KK. Nie, nie zdarzyło mi się przez 13 miesięcy gry żeby ktoś mnie reraisował bez karty. Chyba, że sam zrobiłem jakiegoś minraise'a, ale nie wtedy kiedy robiłem dużego raise'a. Może na wyższych stawkach ktoś by mnie raisnął np z SC i pozycją nademną, ale tutaj raise PF to często siła. Zwłaszcza od shorta.

  7. #67
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Peri, ale powiedz tak szczerze, o co właściwie Ci chodzi?

    Ostatnia porcja rozdań, które wkleiłeś to prwie same badbeaty, w których byłeś faworytem przy showdownie. I jakich komentarzy oczekujesz od nas? Mamy Ci napisać, że jesteś wiecznym pechowcem i jak strasznie Ci współczujemy? Czy może oczekujesz, że mamy Ci wytknąć bład w tych rozdaniach?

    O ile na początku tego wątku coś tam jeszcze merytorycznie pytałeś, to od pewnego czasu przekształciłeś go w jedne wielkie gorzkie żale.

    No więc nie dziw się, że ludzie reaugują już znużeniem i spamują Ci ten wątek rozważaniami na temat gier

  8. #68
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Peri, ale powiedz tak szczerze, o co właściwie Ci chodzi?
    Jak to o co. Po pierwszych wpisach dostał opierdziel za błędy.
    Teraz widać rozdania dobrze zagrane. To nic, że wkleił tylko te rozdania w których umoczył. Najważniejsze, że widać postępy. Trzeba gościa pochwalić. Tak trzymaj Peri a będzie dobrze.

  9. #69
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta

    Co do pytania o bycie reraisowanym kiedy mam KK. Nie, nie zdarzyło mi się przez 13 miesięcy gry żeby ktoś mnie reraisował bez karty. Chyba, że sam zrobiłem jakiegoś minraise'a, ale nie wtedy kiedy robiłem dużego raise'a. Może na wyższych stawkach ktoś by mnie raisnął np z SC i pozycją nademną, ale tutaj raise PF to często siła. Zwłaszcza od shorta.
    to zyj sobie dalej w blogiej nieswiadomosci

  10. #70
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ludzie o co wy aferę robicie? Wkleiłem te rozdania jako ciekawostkę i raczej, żeby się pochwalić, że już nie tiltuję i pomimo badbeatów nadal będe grał normalnie. Nie chodziło mi i komentarze do rozdań, oceny itp. itd. Jednak dostałem komentarz od Sebkrolla (po tych rozdaniach):

    "INTELOWIEC nie wiem co pomoze mu zrobienie sobie przerwy ?
    Co po przerwie zacznie lepiej grac ? Nie , nadal bedzie gral tragicznie"

    No więc zapytałem co było tragicznego w tych rozdaniach? Ale Sebkroll chyba nie skumał, że te rozdania są po przerwie i tamte były przed przerwą i tak to skomentował. Wszystko na temat.