Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Kontrola US

  1. #11
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Nic luz Przestań się stresować

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Ja przeszedłem kontrolę skarbową ze 2 tyg. temu. Jako osoba fizyczna. Miałem trochę stracha, że zahaczą o "podejrzane" przelewy na moje konto bankowe, ale wszystko odbyło się zgodnie z zakresem kontroli, który był uwzględniony w pisemku i nikt poza ten zakres ani trochę nie wyszedł

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Przecież wiadomo, ze kontrole z US są rutynowe. To nie UKS.

    Pomysł, że rutynowa kontrola US miała by się przeczepić do jakichś przelewów z MB zahacza o science fiction

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    5
    US nie może kontrolować nic bez zapowiedzi. Takie prawo. Nawet jeżeli zacząłbyś im opowiadać o swoich zarobkach na pokerze, to muszą wszcząć nowe postępowanie.

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    No w takiej sytuacji to podejrzewam, że nie będzie to dla nich problemem

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    jak cos to twoj tato moze miec problem bo płatności za zakupy do firmy powinny byc regulowane z konta firmowego ale watpie zeby sie do tego przyczepili , poprostu dowiedz od taty co kontroluja tzn. moze ma zwroty Vatu czy coś w tym stylu napewno powiedzieli w jakiej sprawie jest kontropla . A tak wogóle to macie shize z tym US , myslicie ze ich obchodza takie zeczy jak przelewy na kilka $ , chyba nie wiecie na jaka kase ludzie robia wałki Juz dosc długo pojawiaja sie podobne watki na forum i jakos nikt nie miał "prawdziwaj kontroli" bo chyba by było o tym głośno . A i tylko niech tata bedzie dla nich mily i sie nie wymądrza bo sie kontroler zdenerwuje i bedzie problem , bo zasada jest taka ze kontrolujacy powinien cos znalesc i pouczyc podatnika i moze nawet jakis mały mandacik wlepic bo musi sie wykazac , a nawet jak nie ma racji to lepiej mu przytaknac bo bedzie zadowolony a tato bedzie mial spokój . Wiem co pisze bo dosc czesto mam kntrole z US , jestem miły i z pokora przyjmuje pouczenia i wszyscy sa zadowoleni

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Jak się okazało, mieliście racje.

    Kontrola przebiegła bezproblemowo, dzisiaj przychodzą ostatni raz podpisać protokół. Moje finanse w ogóle ich nie interesowały.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 24-10-2008 o 12:46