Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    o czym Ty mówisz jakie nielegalne ściąganie ?? a VOD ?? a internet TV ?? a przesył jakiegos filmu (za który płacisz) w jakości HD ?? to wszystko przyszłość i do tego normalnie ma się nadawać i tyle. U nas to jest taka klapko-oczo mania... jak szybki internet to na pewno piractwo.

  2. #22
    SponToN no bo po części jest to z tym związane u nas jest to jeszcze wszystko pojebane oglądasz załóżmy miesięcznie 15 filmów x 50 zl kupisz dziecku 2-3 gry x 150 zl to jest koszt około 1k-1.2k a gdzie muzik, przy zarobkach 10k miesięcznie (co wcale nie jest średnią krajową) nie wydał bym 10% pensji na płytki bo to po prostu chore wiec wg mnie nie ma co negować piratów dopóki to się nie unormuje.
    a powodów zwiększenia łącza jest tak dużo że szkoda ich wymieniać
    zresztą czemu osoby narzekające nie kupią sobie modemu 128 albo neostrady na godziny ja wole siedzieć na łączu gigowym i kontemplować moje małe przestępstwa
    pozdrawiam

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    o czym Ty mówisz jakie nielegalne ściąganie ?? a VOD ?? a internet TV ?? a przesył jakiegos filmu (za który płacisz) w jakości HD ?? to wszystko przyszłość i do tego normalnie ma się nadawać i tyle. U nas to jest taka klapko-oczo mania... jak szybki internet to na pewno piractwo.
    dokladnie tak, a telekonferencje, przesylanie rozbudowanych prezentacji, mozliwosci jest wiele, ale widocznie dla niektorych szczytem marzen jest sciagnac sobie 700mb film w divx
    BTW ktos pisal o filmach BD wielkosci 4GB.. what? przeciez takie plytki mieszcza od 25 do 50GB danych ludzie ogarnijcie sie troche, niedlugo takie lacza beda po prostu bardzo potrzebne, nie tylko dla wygody, ale dla wielu innych zastosowan. a to ze u nas wejda za 10 lat to juz inna sprawa.

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    film HD 1080p wymaga mega łącza by to zestreamować a patrząc na rozwój teleinformatyki i dziedzin pokrewnych to pewno niedaleka przyszłość, by takie streamy weszły do użycia.

    Szczególnie, że już pojawiają się informacje o telewizorach Ultra Definition.

    Ze wględu na infrastrukturę wykorzystywana przez telewizje kablowe największą szansą na upowszechnianie się takowej telewizji i przekazów wysoko-rozdzielczościowych to właśnie Internet i takie łącza

    Brzmi może jak sci-fi, ale czy ktoś nawet nie wiem 3 lata temu wyobraziłby sobie 10-mbitowe łącze w Polsce za 89 zł ?? no chyba nie
    Jedynym i ciągłym dla mnie problemem są łącza asynchroniczne. Ja czekam żeby nie rósł tak szybko download, ale równał do niego upload.