Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Zapraszam wszystkich na turniej do mojego domku na zelechowie. Zaczynamy od 12.00 i gramy caly dzien. Jesli jakims cudem nie uda sie wytypowac w tym czasie zwyciezcy to dokonczymy w tygodniu w godzinach wieczornych. W gre wchodzi rowniez re-buy

    Wpisowe: 35zl (wybralem posrednia kwote niektorzy opowiadali sie za 25 niektorzy za 50)

    Chcialbym uzbierac 16 osob. Wiem, ze w szczecinie jest z tym problem wiec oglaszam sie wyjatkowo wczesniej zeby kazdy mogl zadeklarowac sie odpowiednio wczesniej

    System: Grac bedziemy na 4 stolikach. przy zalozeniu ze bedziemy mieli 16 graczy beda to 4 stoliki po 4 graczy. Podobnie jak w innych turniejach bedziemy sie przemieszczac miedzy stolikami (kto gdzie usiadzie zadecyduje losowanie). W momencie gdy na 1 stoliku odpadnie wiecej niz 1 osoba nastepuje kruciotka przerwa w turnieju po dokonczeniu rozdania i wylosowana osoba z innego stolika uzupelnia luke. Finalowy stolik bedzie liczyl 4 lub 5 osob.

    NAGRODY:

    proponuje nastepujacy podzial: przy zalozeniu uczestnictwa 16 osob bedziemy mieli 4 miejsca platne

    przewidywalna pula nagrod: 560zl

    1 miejsce 250zl
    2 miejsce 150zl
    3 miejsce 100zl
    4 miejsce 60zl

    Oczywiscie wszystko jest do wynegocjowania

    Zapraszam Stargard Szczecinski !!.

    Chetnych zapraszam do zapisow

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Oczywiscie bede, jednak proponuje 2 stoliki po 8 osob, mamy grac turinej a nie shorthandy czy hads upy ... 4 to malo...

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    jesli chodzi o formule turnieju to jak wszyscy sie zbiora to sie ugadamy

  4. #4
    Witam,

    Dobrze widze date? 15 stycznia 2006 ? to jakies 4 miesiace jeszcze ?

    Jesli nic nie wypadnie, gram mozecie doliczyc jeszcze kilka osob, ale termin jest zbyt odlegly, zeby powiedzec cos "na pewno".

    Masz wystarczajaca ilosc chipow?

    Pozdrawiam,
    Eryk.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Termin ustalilem na ferie zimowe dopiero wtedy mam wolna chate i bede mogl przyjac gosci po za tym nie chce zeby komus nagl cos wypadlo. Przez taki dlugi okres czasu kazdy sobie pouklada wszystki tak zeby mogl przyjsc . Jesli chodzi o zetony to narazie dysponujemy 2 walizeczkami razem 600 zetonow jak macie jakas walizczke to wescie ze soba po za tym zawsze mozna dokupic zaden problem przydadza sie na przyszlosc

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Eryk a no 4 miechy, w Szczecinie wszyscy sa chetni do gry ale jak sie poda termin 3 tygodnie wczesniej to nagle si eokazuje ze WSZYSTKIM cos wypada i nigdy nikt nie gra, moze jak sie poda 4 miechy wczesniej to ktos sie skusi i zagra...

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    dzisiejwsza gierk ustawilem z 2 tygodniowym wyprzedzeniem mialo byc 8 ludzi minimum a bylo nas yyyyyyyy niech pomysle hmmmmm 4 !!!

  8. #8
    OK wiec mam pytanie odnosnie tego turnieju. Bede w Szcz za 2 tyg i cos bym rozrzucil wiec ile jest planowanych osob ? czy to cos pewnego czy raczej freestajl 1 raz organizowany ??

  9. #9
    Czy to jakas pomylka z ta data ?? Czy wy planujecie grac w nastepnym roku ?? heheh

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    27
    jestem ze Stargardu i mysle nad tym turniejem :P
    Cydzio podaj jakis kontakt do Ciebie

    pozdrawiam