Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Mam pytanko do osob co mieli stycznosc z bezprzewodowym internetem np.PLAY,a mianowicie chodzi mi o to jak to wyglada w praktyce,czy da sie na takim necie bezstresowo grac w pokera i czy przykladowo,choc w wiekszosci grywalbym na zwyklm domowym necie,ale jesli wyszla by taka sytuacja to czy grajac na bezprzewodowym przez miesiac codziennie po pare godzin,te 4 giga co daja na transfer wystarczy?

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Spokojnie wystarczy. Nigdy nie zdarzyło mi się zbliżyć do 50 MB w czasie sesji, a grywałem 2-3 godzinne.

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    Mam pytanko do osob co mieli stycznosc z bezprzewodowym internetem np.PLAY,a mianowicie chodzi mi o to jak to wyglada w praktyce,czy da sie na takim necie bezstresowo grac w pokera i czy przykladowo,choc w wiekszosci grywalbym na zwyklm domowym necie,ale jesli wyszla by taka sytuacja to czy grajac na bezprzewodowym przez miesiac codziennie po pare godzin,te 4 giga co daja na transfer wystarczy?
    wystarczy i jeszcze sporo zostanie

  4. #34
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Mam pytanie o normalny net, ale już się podłączę do tego tematu, żeby nowego nie zakładać: Czy rozłączanie w czasie burzy to standard, czy też taka ekskluzywna opcja Neostrady?

  5. #35
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    IMO to zależy od tego jak masz kable poprowadzone, tzn. pod ziemią czy też na powietrzu. Gdy mieszkałem w samym centrum Warszawy (kable pod ziemią) to Neostrada działała podczas burz bez zarzutu a teraz gdy mieszkam na zadupiu (kable częściowo poprowadzone na słupach) to czasami zrywa mi podczas burzy. Co prawda internet mam z Multimo na kablu TPSA ale nie sądzę aby to było problemem.