Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Hey, poradźcie mi coś - wkrótce się przeprowadzam do Torunia i przydałby mi się bezprzewodowy internet. Co radzicie wybrać?

    Głównie chodzi mi o to, aby dobrze się grało w pokerka - czyli żadnych kilkusekundowych problemów z połączeniem


    help

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Musisz znalezc kogos z Torunia, kto ma bezprzewodowy net. To ktory jest najlepszy zalezy od miasta i to bardziej niz by sie moglo wydawac. Np w Warszawie najlepsza jest Era, ale juz w Pruszkowie pod Warszawa z Era jest dramat, a Orange smiga az milo. To samo w Lodzi. Wszystko zalezy od miejsca.

  3. #3
    W Warszawie ERa jest do dupy, teoretycznie jestem w zasięgu HSDPA i transfer rzeczywiście na tym poziomie,
    ale zdarzało się, że w ciągu godziny 4 czy 5 raz mnie rozłączało.
    Fakt to trwało kilka sekund, ale jezeli np grasz na Ongame,
    musisz się wylogować i ponownie zalogować,
    a to juz troszkę trwa.

    Nie wiem jak w przypadku innych sieci,
    ale ERA była dla mnie dużym -EV.

    pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Najbardziej opłaca się teraz PLAY (ja sam go biorę w następnym tygodniu, bo niby mam osiedlówke, ale nie mogę się zalogować na PS lol). Musisz tylko sprawdzić jak u Ciebie z zasięgiem bo PLAY ma mało BTSów/nodeB

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    Dave jak będziesz miał już Play'a to napisz czy się opłaca, bo sam się nad nim zastanawiam .

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    18
    Czesc igiel!

    Jestem z Torunia, obecnie korzystam w domu z lacza radiowego od firmy wificenter. Pingi i transfer mnie zadawalaja. Ceny maja niskie, napisz gdzie bedziesz mieszkal, bo jeszcze nie wszedzie maja w Toruniu zasieg.

    pozdro!

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    jakby co to od wczoraj mam iplusa w Toruniu i jak narazie nie ma problemów z netem - w pokera i Battlefielda 2 da się grać

  8. #8
    witam
    jaką opcje masz tego iplusa, bo też jestem z torunia i zastanawiam sie nad iplusem tylko niepokoją mnie te limity transferu. Brałeś modem, czy z telefonu korzystasz??

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    18
    moj kuzyn ma iplusa - mieszka na Rubinkowie I - problemow nie ma, tylko nazeka jak mu sie limit wyczerpie

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    A ktoś orientuje się, która z firm ma tzw okres próbny ? Bo idę do szpitala w poniedziałek i chce wziąć na okres próbny, a potem zwrócić .