Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Era ma na pewno. Pewnie wszystkie maja.
    Tylko, ze mozesz miec problem bo jak bylem w erze ostatnio to jakis gosc sie pytal o takie cos probne to gosc mu powiedzial ze kolejka jest do listopada i jak chce to moze go na listopoad zapisac. heh

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    kiedys jak pytałem to w erze jak masz swoj modem ( czy jak tam sie to nazywa) to mozna sobie wziasc neta na ile chcesz bez zadnej lojalnosciowej umowy , korzystasz miesiac i potem rezygnujesz bez zadnych problemów . A co do modemu to mam taki na PMCIA jak ktos chce bo kiedys kupilem ale w koncu założyłem w biurze radiowke i nie skorzystałem z niego wiec sobie lezy zbedny . sony ericson GC89 EDGE simlock był sciągnięty wiec powinien działć we wszystkich sieciach tylko ze on obsługuje max edge

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie chce zakladac nowego tematu a chyba bede zmuszony do wybrania jakiejs oferty i tak sie zastanawiam ktora wziasc, generalnie chodzi mi o wypowiedzi ludzi mieszkajacych we Wro i uzywajacych netu bezprzewodowego pytam o to jak sie na tym gra w pokera (6-10 stolow) no i ktora siec ma najlepsze polaczenie moze ktos sie podzieli wrazeniami?

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    jakby co to od wczoraj mam iplusa w Toruniu i jak narazie nie ma problemów z netem - w pokera i Battlefielda 2 da się grać
    w Inowrocławiu z tym iplusem chyba tez nie powinno byc problemu?

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Wie ktoś może o jakim mniej więcej godzinnym transferze możemy mówić przy włączonym pokerroomie i 4 stolikach? Chodzi mi o orientacyjne wartości 1mb czy raczej 15mb?

    Poza tym próbował ktoś grać używając komórki jako modem? (PLAY -> komórka -> bluetooth-> laptop)
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 16-04-2010 o 18:55

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    Hey, poradźcie mi coś - wkrótce się przeprowadzam do Torunia i przydałby mi się bezprzewodowy internet. Co radzicie wybrać?

    Głównie chodzi mi o to, aby dobrze się grało w pokerka - czyli żadnych kilkusekundowych problemów z połączeniem


    help
    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...era-pomoc.html

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Nie chce zakladac nowego tematu a chyba bede zmuszony do wybrania jakiejs oferty i tak sie zastanawiam ktora wziasc, generalnie chodzi mi o wypowiedzi ludzi mieszkajacych we Wro i uzywajacych netu bezprzewodowego pytam o to jak sie na tym gra w pokera (6-10 stolow) no i ktora siec ma najlepsze polaczenie moze ktos sie podzieli wrazeniami?
    nie wiem czy aktualne, ale mieszkam przy pl. Grunwaldzkim, mam Playa i iPlusa i oba śmigają aż miło.
    tylko ważne, żeby wziąć modem 7,2 mb, miałem 3,6 mb dla testu i był zdecydowanie wolniejszy.

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Kasandrito Zobacz posta
    tylko ważne, żeby wziąć modem 7,2 mb, miałem 3,6 mb dla testu i był zdecydowanie wolniejszy.
    Był wolniejszy na Play-u który "przycina" przepustowość downstream-a do 1MB/s???

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Wie ktoś może o jakim mniej więcej godzinnym transferze możemy mówić przy włączonym pokerroomie i 4 stolikach? Chodzi mi o orientacyjne wartości 1mb czy raczej 15mb?

    Poza tym próbował ktoś grać używając komórki jako modem? (PLAY -> komórka -> bluetooth-> laptop)
    Ok to sam sobie odpowiem...

    Zagralem wczoraj na dzialce testową sesję. Komórka korzystała z EDGE Playa

    sesja: 2 godziny, 3-4 stoliki na bossie. Zeżarło niecałe 7mb transferu. Grało się bardzo przyjemnie, nie zerwało ani razu.

    Ogólnie dobra sprawa w miejscach gdzie play-onlie czy inne blueconnecty nie maja zasięgu. Kosztuje to co prawda więcej, ale od odpowiednich stawek myśle ze można to pominąć
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 19-04-2010 o 00:52

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Był wolniejszy na Play-u który "przycina" przepustowość downstream-a do 1MB/s???
    jeśli chodzi o modemy pisałem o swoich wrażeniach w iPlusie
    pozdr