Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Witam!

    Kilka zapytań:

    *Jaki maksymalny rake back można wycisnąć w sieci Boss Media? I na jakich Roomach?

    *Czy mi się wydaje, czy Roomy Boss Media w ostatnim okresie nie są specjalne oblegane przez graczy?

    *Czym to jest spowodowane? A może się mylę?

    *Jakie +sy?
    *Jakie -sy?

    *PT i PO nadal nie obsługują BM?



    pozdrawiam
    nnw

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    standard 30% można wyciągnąć 60% jak grasz wysoko i dużo.

    z rożnych stron można wyciągnąć troszkę więcej niż 30%

    ja np. mam 42% stałe

  3. #3
    PT działa, nie działa natomiast Hud, tu w zastępstwie polecam Game Time Plus.

    Jeśli chodzi o rakeback zapraszam zainteresowanych na PW.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    ale sa jakies reloady oporocz tego 50%rb ??

  5. #5
    w i4poker jest obecnie 2-miesięczny Reload Bonus 250% do 5000EUR, wypłacany co 7 dni po 1 EUR za każde 10VIP(1VIP=0.4EUR prowizji). Oczywiście poza tym jest standardowy 30% rakeback na BossMedii oraz naliczają się punkty VIP do wykorzystania w sklepie lub na wpisowe do turniejów. Razem stanowi to moim zdaniem dosyć atrakcyjną ofertę, ale oceńcie sami Jedynym progiem jaki trzeba wyrobić to 250VIP w miesiącu(żeby otrzymać 30% rakeback z BM)

    Pozdrawiam
    Michał

  6. #6
    Boss po rozpoczeciu tych wszystkich rakerace'ow zamienil sie w reg-fest. Pozno w nocy i rano sa pustki na 2/4 i wyzej (nizej nie wiem ale pewnie jest nieco lepiej).

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    z nieoficjalnych zrodel wynika ze rakeback dochodzi juz na bossie do 65% przy baaardzo regularnej grze - jednak nigdyniewiadomo....

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Czy ten reload bonus wypłacany jest obok normalnego rakebacka? Czyli jak ktoś wpłaci np. 500Euro przez te 2 m-ce odda np. 4k rake'u to dostanie 1000 z bonusa + normalne 1200 (licząc standard 30%)?

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    tak tylko pamietajcie ze maxymalnie w ciagu miesiaca na bossmedii z bonusa mozna wyciagnac 1000e

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    jak 1k, skoro teraz jest promocja w i4 bonus 5K do zrobienia w 2 miesiace, to wydaje mi sie ze wychodzi minimum 2.5K miesiecznie + 30% rb od BM?