Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Sporo? Tylko te zawierające króla. Zgodnie ze standardami, do c-beta to jest dobry flop (jedna figura, brak możliwości strita i koloru, najwyżej drawy).
    Ostatnio edytowane przez capodi ; 24-09-2008 o 18:52

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    W sitach 'standardy' są generalnie gówno warte. Żetony zaoszczędzone mają o wiele większą wartość niż te zdobyte.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    @Trias: No ja się z tym na maxa nie zgadzam co tam jest natworzone. Gra loose w sitach to strategia przegrywająca i kropka imo. Pokażcie mi jakiegoś gościa, który ma staty bardziej loose niż powiedzmy 15/10 i dodatnie roi po kilku tysiącach sitów na jakichś normalnych stawkach, to zacznę się zastanawiać. A trzeba jeszcze pamiętać, że VP$IP jest baaardzo podbijane właśnie w późnej fazie sita.

    Jest taka złota zasada, która mówi, że na pierwszych poziomach turnieju nie można go wygrać, ale można przegrać i ona oddaje sedno sprawy.

    Oczywiście, że chcemy się co najmniej podwoić przed fazą all-nów, ale tylko wtedy, kiedy jesteśmy zdecydowanym faworytem. Już na średnich sitowych stawkach z BI $20 będziemy mieli zwykle na stole przynajmniej 4-5 regów ze statami 9/6 w najlepszym razie (cały czas mówimy o statach z całości turniejów, które zebraliśmy, czyli w do poziomu 50/100 możemy z luzem założyć, że mają staty np. 5/3. I czego chcesz przeciwko takiemu graczowi szukać na flopie ze SC? Chcesz mu ukraść 20 żetonów BB? Zwłaszcza, że z wczesnej pozycji będą limpować z AQ, 99, TT - to ze swoimi konnektorkami to będziesz wiedział, że jesteś dobry tylko jak trafisz nuts na flopie.

    Żeby nie było, wiem, że wkleiłeś Trias po prostu linka, więc tego co napisałem nie traktuj jako najazdu na Ciebie tylko na koncepcję. Zresztą, nawet jeśli taka strategia miałaby być +EV, w co wątpię, to i tak nie jest do zastosowania przy grze więcej niż 4 stołów.

    Howgh

    PS. Ale CBeta jednak robię - tylko cbet od murka ma trochę inną wymowę niż od kogoś kto ogląda co drugi flop.
    Ostatnio edytowane przez wooysiah ; 25-09-2008 o 13:08