Zobacz wyniki ankiety: Jaki turniej najchętniej byś zagrał/a?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • - freezout z małym-średnim buy inem (50-70pln z opłatami)

    23 48.94%
  • - freezout z wysokim buy inem (150-200pln z opłatami + catering)

    18 38.30%
  • - terminator (ok 120-140 pln z opłatami + catering)

    15 31.91%
  • - head's up (80-100 , zależnie od formuły)

    3 6.38%
  • - supermasters (70-80 pln + rebuy + add on - z opłatami i cateringiem)

    6 12.77%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    Hej!
    W sumie powoli będziemy rozpoczynać nowy sezon Poznańskiego Pokera - gdzie , co i jak - zależy od warunków lokalowych , będzie podane w odpowiednim czasie . Co mnie teraz interesuje to :

    - ile osób jest zainteresowanych grą (tak na serio , nie teoretycznie )

    - jaki rodzaj turnieju byłby najmilej widziany

    Pozwolę sobie więc umieścić ankietę i odpowiednio do wniosków z niej wypływających zorganizować coś dla Poznaniaków (no chyba , że umarł duch w narodzie )

    zachęcam też do wyrażania opinii na temat pokera w Poznaniu - może ktoś ma pomysł na lepszy turniej? albo nie ma jakiejś opcji w w/w?

    trzeba rozruszać nasze zasiedziałe towarzystwo !!!

    pozdrawiam

    lista obecności tutaj i na pierwszej stronie , zeby nikt nie mial watpliwosci ilu graczy bedzie

    1.YAcah
    2. ...
    3. ...
    ______________
    Ostatnio edytowane przez yacah ; 24-09-2008 o 18:05

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    12
    witam
    w tym roku zaczynam studia dzienne, więc jak można łatwo wywnioskować nie pracuję i nie zamierzam, chyba że jakaś weekendowa praca
    tak więc dla mnie najfajniejsze byłyby freezout-y ze stosunkowo niskim buy-inem, przynajmniej na chwilę obecną tak by się sprawa przedstawiała z mojej strony

    fajnie, że jest taka inicjatywa w moim mieście

  3. #3
    Ja również w tym roku zaczynam studia dzienne i się podłączam do zdania kolegi Freezout'y z małym wpisowym, lub może jakaś "liga studencka"

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    12
    o! też nie głupi pomysł

    wejdźcie na basha i poczytajcie o micie biednego studenta
    mam nadzieję, że zmiękczy to serca i wystartuje może jakaś studencka liga z niskim buy-in ;D

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Bo rzeczywiscie cos " umarl duch w narodzie " ,,,,

    a przydaloby sie od pazdziernika cos ruszyc ...

    Ja osobiscie jestem za liga - powiedzmy 7 spotkan + 8 masters bi 70 - 80 zl ....

    Dzieki Jacku za inicjatywe

    Pozdrooweczki

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    popieram
    dobra liga nie jest zła
    tylko niestety wpisowe proponowane to minimum 80+ ( przy mniejszym będziemy mieć zamiast gry szalejące all-iny ) co psuje grę .

    popieram też terminatora ( w jakieś ciekawej formie ligi może coś wymyślicie )

    fajnie by było zrobić jakąś ligę z fajnymi pucharkami dla pierwszej trójcy to zawsze trochę przyciąga a da pierwszych miła pamiątka

    super mastera zostawmy REBLOWI ( może znów zorganizuje coś z UNIBETEM ) chyba że sobie już odpuścił

    pozdrawiam DIABEŁ

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    12
    wiem, że to wiele zachodu , ale fajnie byłoby też zorganizować coś dla graczy z mniejszym bankrollem bo 80zł co piątek to niestety troszkę dużo dla osoby niepracującej

    postaram się teraz troszkę kaski uzbierać i na pewno wpadnę na jakiś turniej ale nie będe uczestniczył we wszystkich spotkaniach ligi ;p

    piszę to ponieważ założyciel tematu prosił o zdeklarowanie się co do gry

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    Jako, że za niedługo zaczynam studia w Poznaniu, z checia wpadalbym od czasu do czasu na jakiegoś malego freezout'a

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    89
    zaznaczyłem 3 odpowiedzi, ale generalnie zagrałbym w końcu cokolwiek

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    22
    Witam

    Ja osobiscie bylbym za malym, regularnym freezoutem 50-70 i czekam z niecierpliwoscia na taka gre.

    Z drugiej jednak strony fajna bylaby tez liga z wpisowym +80

    Wydaje mi sie, ze mozna by to jakos pogodzic organizujac te rozgrywki na zmiane, np 2 freezouty i 2 spotkania ligowe w miesiacu lub jakas inna kombinacja (nie koniecznie grajac kazdego tygodnia). Wtedy kazdy bedzie zadowolony. Jednak zalezy to takze od liczby graczy..

    Pozdrawiam