Zobacz wyniki ankiety: Jaki turniej najchętniej byś zagrał/a?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • - freezout z małym-średnim buy inem (50-70pln z opłatami)

    23 48.94%
  • - freezout z wysokim buy inem (150-200pln z opłatami + catering)

    18 38.30%
  • - terminator (ok 120-140 pln z opłatami + catering)

    15 31.91%
  • - head's up (80-100 , zależnie od formuły)

    3 6.38%
  • - supermasters (70-80 pln + rebuy + add on - z opłatami i cateringiem)

    6 12.77%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Ja tez glosowalem na freezouta, bo nie mam kasy na turnieje z re-buyami, wole juz wyzsze wpisowe niz z re-buyami, bo pozniej widze jak ktos wyciaga plik gotowki zeby kupic kolejnego stacka a ja robie pod siebie, bo blindy powoli zjadaja, a juz nie ma na nastepnego.

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Foka1989 ; 21-09-2008 o 15:01

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    Przy grze z re-buyami musisz założyć że możesz wkupywać się 4 / 5 razy , jeżeli stać kogoś tylko na wpisowe odradzam taki turniej .

    Dlatego moja propozycja to turniej frez out ( ale tu wpisowe nie może być 20 zeta bo nie chciał bym grać z kimś kto się wkupi dla zabawy i walić będzie ollin to nie TOTOLOTEK


    Pozdrawiam wszystkich

    I zgadzam się z paluh-em fajnie by było zagrać coś ciekawego w końcu .
    Ostatnio edytowane przez WUJEC ; 25-09-2008 o 17:32

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    Patrząc na to co się działo w poprzednich sezonach to sam nie wiem , ja wole wysoki buy in ale wiem ,że skończy się to graniem w zamkniętym i niestety wąskim gronie, terminator super sprawa tylko to minimum za 200PLN a liga ze średnim buy inem na co nie głosowałem pewnie przyciągnie pare nowych osób ,które jak im źle się ułoży na początku to przestaną chodzić - Jacku na 100% coś fajnego wymyślisz do zobaczenia .

    Pozdr
    berti09

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    po to w sumie ta ankieta jest , zeby uslyszec glosy i za , i przeciw ...

    @Johnny

    Wiadomo , ze bedziemy liczyc w jakims fajnym turnieju na Ekipe Gostynska - i wiadomo rowniez , ze jakby co Wy mozecie liczyc na nas (a przynajmniej na mnie ) - co do lokalu - Hattrick moze wrocic do lask - chlopaki zabrali sie do roboty i w kazdej chwili maja tam dostarczyc stoly pokerowe , wiec moze zmieni sie troszke jakosc grania ... w "Cos innego" jest milo i rzeczywiscie byl dobry turniej , wiec opcje sa otwarte ... pewnie jakos razem dojdziemy do tego , gdzie rozegrac (jak juz sie wyklaruje sytuacja)

    @Berti

    Wiesz jak wygladala liga ostatnio , ciezko powiedziec jak bedzie wygladal freezout , moze glod pokera przyciagnie wieksza rzesze graczy .. pomyslimy pozniej

    @Nowi gracze

    Zapraszamy wszelkich nowych graczy , ale w zwiazku z tym , ze turniej robi sie zazwyczaj na wiecej osob , to trzeba brac pod uwage , co by zagrali ... juz od dawna nie prowadzimy turniejow , a tym bardziej lig o niskim wpisowym (ponizej 50) , ale moze sie to zmienic - chlopaki z Hattrick szykuja kilka nowych pomyslow na lige , moze bedzie tam miejsce dla graczy low-stakes

    Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    post sfiksowany...

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    Może i sfiksowany .

    Ale pytanie czy coś się w końcu zorganizuje ??? bo o to tu najbardziej chodzi

    Według ankiety to jakiś freezout lub dobry terminator . ( mogło by to być w jakieś lidze żeby nadać temu dodatkowej wartości )


    Yacah co tam planujesz ????????

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Umrzeć nie umarł duch... tylko czasu coraz mniej. Ale pozwolę sobie zgłosić sugestię, która może z kolei przyciągnąć tych graczy, którzy mają już pracę albo nawet - o zgrozo - rodzinę

    Idea taka jak w "coś innego", tzn. pojedynczy turniej a nie liga. Jeśli chodzi o mnie, to bardzo chętnie zagrałbym też "w coś innego" - np. HORSE, czy turek dedykowany jakiejś innej odmianie niż THNL albo turek HU.

    Jeśli chodzi o wpisowe, to zawsze pozostanie odwieczny dylemat - niższe wpisowe to dobra promocja gry i przyciągnięcie nowych graczy - ale z drugiej strony mała motywacja dla "regów". Klucz to po prostu wybranie priorytetu, albo formuła small/high stakes. Mnie to w zasadzie rybka.

    Przy okazji pytanie - gdzie i kiedy najczęściej gracie jakieś cashe? Bo słyszałem jakieś plotki, że w Hattricku już raczej nie. Z regularnością może być u mnie problem jeszcze przez parę miesięcy, ale od czasu do czasu chętnie bym zajrzał.

    Pozdro.

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    @Wujec

    na razie nic , bo liczby są mało zachęcające - 16 osób na freeza to średnio , a na pozostałe turki to w ogóle ... troszkę jeszcze potrzeba chętnych , a nasze "regi" nie wykazują zainteresowania , więc ...

    @Wooysiah

    Widzisz liczbę chętnych na HU?? to spodziewaj się podobnych na inne odmiany poka ... stoliki są czasem w Hattricku , czasem ja organizuję u siebie (for fun raczej i do 7-8 osób) , jeśli chcesz to dam Ci znać następnym razem ...

    pozdro

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    No to zupa gorzej niż w wakacje . co ludziska jeszcze nie powracali czy co???

    No nic czekamy .

    W między czasie można powalczyć na necie o wejściówkę na POLISH POKER CUP 25-26.10 bo wpisowe 500e jest drogie ale turniej zapowiada się ciekawy .

    pozdrawiam i do zobaczenia może na PPC ???

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    dla grajacych na ongame jest na Nextpoker opcja dostania wejsciowki do PPC za 3000 ongame-punktow

    rezygnuje sie wtedy z wszystkich innych bonusow

    tak czy siak, 3000 punktow = 375$ rakebacku = 800 zl wiec polowa wartosci wejsciowki

    pozdrawiam