Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    14
    widziałem wczesniejsze posty z tym samym pytaniem ale pisane były one dośc dawno takze pytam raz jeszcze....
    jesli tak to gdzie i kiedy?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    +1

  3. #3
    +2

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hey
    jakies inicjatywy (2) w bielsku byly ale za kazdym razem cos nie wypalalo i konczylo sie to dla bielszczan nieregularnymi wypadami do katowic i okolic
    sprobujcie moze wyslac pw do robsona czy fil2p - oni powinni wiedziec cos wiecej
    a moze kamyk?on rezyduje dosc czesto w b-b

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    9
    Witam. Miło słyszec o nowych osobach chętnych do grania w pokera. Szkoda tylko że jestem za granicą, gram z norkami W Bielsku jakbym był to pewnie zrobiłbym regularne rozgrywki. Narazie to niewiem co się dzieje, ale spytajcie w trzech miejscach pub New York(powołujcie się na robsona), Apenianka i Karczma Pokusa(powołujcie się na filipa). Grają cashgames. Trenujcie to pojedziemy kiedyś do Katowic albo do Warszawy. Pozdro.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    14
    Praktycznie co weekend gramy w PRLu na starym ZWM-ie.
    Poziom różny ale daje to zarówno możliwość zmierzenia się z kimś dobrym jak i do ogolenia fiszek

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    11
    mrova napisz do mnie na gg:153337(zawsze niewidoczny) jeżeli jeszcze gracie w pokera. Bo ja i mój kolega z uczelni chętnie byśmy zagrali.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    14
    POJAWIłA SIE INICJATYWA ZAłOżENIA W BIELSKU REGURALNEJ LIGI POKERA.NARAZIE WSZYSTKO JEST WE WSTęPNEJ FAZIE, CHCEMY ZOBACZYć ILU BYłO BY CHęTNYCH
    ZAPISYWAć MOZNA SIE NA STORNCE Bielska Liga Pokera

    POZDRAWIAM

  9. #9
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    13
    Witam
    Jak będziecie mieli więcej info o tej bielskiej lidzę to proszę o e-mail bo byłbym chętny na coś takiego.

    e-mail: mrhyde17@o2.pl

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    7
    WItam jakby cos sie dzialo w bielsku to prosze o kontakt na mail lub gg 2987893