Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: SnG

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Wiele osob mowi o tym jaka wielkokrotnosc wejscia trzeba miec, zeby spokojnie grac na stolikach.Ja gram obecnie przede wszystkim SnG i nigdy nie jestem pewnien jaki nalezy miec bankrol zeby spokojnie grac bez wiekszej obawy o utrate gotowki. 15xwpisowe wystarczy? Obecnie gram przede wszystkim dziesiecioosobowe 5+1 i 10+2

  2. #2
    Nie kumam pytania ? Cale zagadnienie dotyczy chyba gry stolikowej czyli bezposrednio na kase a nie na ustaloną liczbe żetonów ? Wtedy najlepiej brać z konta maks z tego co można wpłacić na stolik.

    Co do SnG - ja mam bankroll okolo 200 $ ale gram turnieje 3-5$ wpisowego (5,10 i HU) bo na razie sie ucze.

    Natomiast jesli gram stolik to tylko 0.05 / 0.10 $ blindy i zawsze biore ze soba do gry maks czyli 10$.

    Pzdr
    Mass

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Moze nie zadalem pytanie zbyt jasno :/
    Inaczej: w przypadku gry stolikowej wedlug roznych teorii nalezy miec 10-20xbuyin zeby grac bez wiekszej obawy o utrate wszystkich pieniedzy przy solidnej grze. Natomiast ja chcialem sie dowiedziec jak to jest w przypadku SnG. Czy sa tu takze podobne zasady gdyby ktos gral jedynie takie turnieje?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Z tego co sie orientuje w przypadku turniejow powienienes miec bankroll rzedu 20-25x Buy-in

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    chyba nie ma reguly na to... gdzies na forum 2+2 widzialem dokladne wyliczenia co do procentu ilosci razy kiedy koncza w miejscach platnych i ile pieniedzy zarabiaja w stosunku do buyina przez miesiac w turniejach sit&go...
    Postaw sobie jakis cel na ile uwazasz cie stac. Zagraj 100 takich sprawdz swoj procent... i adekwatnie do tego zwieksz lub zmniejsz buyin...