Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Zaapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji turnieju "Texas Holdem" rozgrywanego w Akademii Snookera. Adres na Akademia Snookera :: strona warszawskiego klubu Snookerowego.
    Turniej kończymy po 10,12 piątkach turniejem Masters dla ośmiu zawodników z rankingu.
    Warunki uczestnictwa; wpisowe 80,- na wygraną 50,- na turniej masters 20,- "na karty" 10,-

  2. #2
    jakie blindy? Struktura, ilu graczy? O której się ZAczyna?

  3. #3
    Zapraszamy przed dwudziestą, o dwudziestej zaczyna się turniej.
    Każdy z graczy otrzymuje 3000 punktów, blindy 1/2 i podwajane są co 20 minut.

  4. #4
    Ilość graczy zależna jest od tego ilu się zgłosi. Ilość jest ograniczona do 28.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Akademia Snookera Zobacz posta
    Każdy z graczy otrzymuje 3000 punktów, blindy 1/2 i podwajane są co 20 minut.

    lol, mega ciekawa struktura blindów, po ok trzech godzinach gry blindy będą 256/512

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Taki turniej dla programistow i fanow potegi liczby 2

  7. #7
    1500BB na start i taka struktura to deep stack turbo

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    WWA-Włochy
    Posty
    75
    spokojnie najprawdopodobniej wkradl się błąd, początkowy stack 300, blindy 1/2, 2/4, 4/8, 5/10, 10/20 itd. co 20 min, rzeczywiście struktura budzi kontrowersje, turniej jest turbo, po 6-7 levelu średni stack ma M w granicach 1-3 mimo iż nie ma ante, jako zwycięzca klasyfikacji w poprzednim sezonie (lecz jestem tam gościem od niedawna, bo w snookera nie gram) próbowałem zaproponować zmianę struktury, ale nie przeszlo, cykl turniejów był zapoczątkowany przez grupę znajomych - snookerzystów i już są przyzwyczajeni do tej struktury, dlatego tak pozostanie i na ten sezon, mimo to namawiam, bo jest fajna zabawa, a po turnieju można spróbować swoich sił na tym zielonym boisku zwanym "stół do snookera" aczkolwiek na moim początkującym poziomie to mogę zagrać jedynie o to kto więcej zrobi na nim błędów