Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 130
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Może chodziło im o pot.

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez SlepY Zobacz posta
    Potwierdzam. Turniej fajna sprawa, natomiast stoliki raczej marne. Chlopaki po ponad godzinie gry na stoliku 50gr/50gr mowia mi ze sredni stack to jakies 20-30zl, wiec z gory odpuscilem.
    eeee no nie przesadzajmy. Na początku tak może było i jeszcze szybko keszowali sie ale potem jak graliśmy 50gr/50gr dealers choice to po 20-30zl chodzili pulki w omahe hi pl i w studa zawsze stak zbudował na 15-20zl jak sie nie myle pulke

  3. #23
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Raczej! Jak ktoś ma ochotę pograc w Dealear's Choice na żywo to zapraszamy w najbliższy poniedziałek. Gramy PLO, NLTH, Stud, Razz. Będe forsował pomysł,zeby dołączy do arsenału, Omaha Hi/Lo i Stud Hi/Lo, oczywiście z odpowiednio zwiększonymi ante i bring in ze względu na ograniczenie Limit.

    Pzdr

    Seq
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 09-10-2008 o 10:35 Powód: usunięt y zbędny cytat

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Elpaco wiem jak bylo na dealersie bo gralem chwile Chodzilo mi o zwykly stolik w holdema i sredni pot to to napewno nie byl Przychylam sie natomiast do tego co napisal Seq, a mianowicie skoro gramy dealers choice to dlaczego nie moze byc Omahy Hi/Lo np (nie gramy jakiegos horse'a tylko dealers choice'a jak sama nazwa wskazuje) to jest raz i dwa moim zdaniem zmienianie gry co rozdanie tez jest nieco dziwne, zazwyczaj wybiera sie gre na cale kolko.

  5. #25
    Zrobił sie off top ale jeszcze tylko jedno pytanie. Istnieją w te poniedziałki cashówki ze zwykłym hold'emem bo gra w te wynalazki niestety nie dla mnie?

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Tja... off topic jak smok.

    Jest wątek o pokerze studenckim to czemu tam nie dyskutujecie tylko w wątku "Novotelowskim"...

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    24
    Wracając do wątku "Novotelowskiego" i jednocześnie nie zapominając o grach na niższe stawki chcę oznajmić iż po EPT Warsaw będziemy mieli do zaoferowania drugi stół, który planujemy 2 razy w tygodniu oferować na stawkach 2-4 w pozostałe dni tygodnia 2 stół będzie dostępny na sali wyższych limitów(ze specjalnym dodatkiem.
    Jeśli można Was zapytać przez forum jakie byłoby zainteresowanie turniejem powiedzmy 300+30 a jakie 1500+150 w THNL proszę o rzetelne wpisy osób zainteresowanych w wątkach poniższych.

  8. #28
    300+30 jak najbardziej.

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    330 bylbym chetny

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    300+30 fajne a jaka struktura ?