Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    ***** Hand History for Game 476593893527 *****
    $200.00 USD NL Texas Hold'em - Tuesday, September 16, 04:25:00 ET 2008
    Table Bruckmur (Real Money)
    Seat 2 is the button
    Seat 2: FaceYourGod ( $446.00 USD )
    Seat 3: xxxGOTHICxxx ( $198.00 USD )
    Seat 4: CovertAttack ( $347.15 USD )
    Seat 8: pytha ( $197.00 USD )
    Seat 10: igi33 ( $346.35 USD )
    xxxGOTHICxxx posts small blind [$1.00 USD].
    CovertAttack posts big blind [$2.00 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to igi33 [ ]
    pytha folds
    igi33 raises [$7.00 USD]
    FaceYourGod calls [$7.00 USD]
    xxxGOTHICxxx folds
    CovertAttack folds
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    igi33 bets [$12.00 USD]
    FaceYourGod raises [$34.00 USD]

    22/18/3

    wykonałem 3/3 udane 4bet bluffy i prawie zawsze karałem go za floaty lub ch/r na flop - zaczął grać bardzo luźno pode mnie i jeszcze częściej próbował stealować postflop lub 3betować

    moje staty coś w stylu 27/27/9

    co tutaj robimy - nie biorę pod uwagę folda i nie obchodzą mnie sety

    robimy raise i liczymy na push od drawa (chociaż jesteśmy deep i słabego drawa może sfoldować:/), czy dajemy call i ch/r all-in any TURN

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    help!

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Nie moje stawki ale skomentuję. Dość ciężka sytuacja ze względu że jesteście deep. Call i ch/r na turn jest tu ciekawym zagraniem, bo ukrywa że masz drawa a nie made hand.
    Tyle że jeżeli spadnie blank a on Ci ze względu na wcześniejsze zagrania nie uwierzy to jesteś na turnie już mocno z tyłu. Dlatego ja jednak bym dał mocny raise tak do 110-120 i call all-ina. Jeżeli ma drawa to najprawdopodobniej spasuje, ale tilt u niego już prawie gwarantowany

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ja też spróbuję się nie w swojej branży wypowiedzieć :P
    Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest raise już w tym miejscu. Bierz pulę póki jest 50/50 albo zagraj flipa, bo karo zabije Ci akcję. A jeśli scalluje raisa push any turn.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Imo, call i ch/r all-in any TURN

  6. #6
    zakladajac, ze mamy 12 outs lepszym agraniem byloby call i check na turnie (pozniej check jak by sie udalo darmowa karte, all in, albo zwykly call zalezy od wysokosci betu)

    ale ja osobiscie w takiej sytuacji lubie robic push. Rasi do 150 np.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    17
    ok, top pair is obv. in his range, question is... how can u make him fold his top pair? i never fold top pair to crap like check raise all in cause, you can also minraise and tell your enemy "please fold i have a monster draw" ... at least on this board

    the only option here is reraise (4x his bet)to induce a push and call because of your FD and GUTSHOT maybe king is also alive
    (qq,jj,tt) so you have at least a coinflip and A LOT more fold equity. the worst thing is, if you call c/r turn is that i you hit your flush u will never get value for it.

    ok and one thing... why u raise k3 in early position when u have loose players around? deception? it makes no sense to me cause youll have tough decicions as fuck... 22/18,19,20,21 are pretty good stats on this limit. hmm...

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No właśnie, skoro masz za sobą gościa, który cię będzie 3betował light, to czy jest sens podbijać z K3s?

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Tez mi sie zdaje, ze lepiej pakowac kase na flopie. C/R allin na blank turnie to pomylka jakas. Poza tym jesli zagramy tutaj call i trafimy flusha to nie wyciagniesz od niego zadnej kasy juz. Dla mnie standardowo, 3bet do 105$ i call allina. Sam sobie stworzyles ta wspaniala sytuacje

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    zalożyłem, że po prostu najczęściej tutaj stealuje z any two i w wypadku flusha na TURN za pewne będzie kontynuował