Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    13
    poprosze o zapisanie Raffaello i Puma.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    144
    Prosze o zapisanie jeszcze jednego gracza: Skalpel

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    95
    Ja tez zagram.
    Jak bedzie , to ja tez bede.

    Pzdr

    POWERGUARD

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    tychy
    Posty
    95
    Husajn tez poprosi o zapis pozdr

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    14
    Witam!!!!Można wejśc z osobą towarzyszącą(np.koleżanka)?Czy tylko uczestnicy turnieju?Proszę o odpowiedź?Bardzo mi zależy!!!Dzięki!!!Nara

  6. #26
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Turniej trwał ponad osiem godzin i myślę, że podobał się uczestnikom, bo atrakcji, także niepokerowych było sporo Niestety opowieści o moim "podkręconym sofcie" będą się szerzyły, bo w heads up'ie zdarzyło mi się rozdać A7 Rempieemu i 98 Husajnowi, co doprowadziło do all in'ów przed flopem z komentarzzem Husajna, że ma "czutkę". Flop A72 spowodował eksplozję radości u Rempieego, jednak kolejne karty: szóstka i piątka pozwoliły skompletować strita i ogromny stos żetonów Husajnowi. Wniosek: to nie mój "soft" tylko "czutka" Husajna !
    Wyniki:
    1.Husajn
    2.Rempee
    3.Dziura
    4.YarekTG
    ...............
    5.Pablo
    6.Jimmoris
    7.Pikul
    8.Czaki
    9.6094
    10.Vitold78
    11.Raffaello
    12.Deadman
    13.Damian
    14.Maria_wu
    15.Daro2312
    16.Erbi
    17.Powerguard
    18.Pawelsc
    19.Puma
    20.Skalpel
    21.Fajer10
    22.Wiru
    23.Kamil
    Mam wrażenie że formuła turnieju się spodobała, właściciel Lochów zaprasza już za tydzień na kolejny turniej. Szczegóły i zapisy już od jutra.
    6.

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    7
    Chomik - logowanie
    hasło: kostner

    Na tej stronie można zobaczyć i pobrać za free swoje zdjęcia z turnieju w Pub-Restauracji Lochy Sosnowiec Targowa 9
    Pozdrwaiam
    Foto

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    erklos mam pytanie... widze ze w watku cisza, nikt sie nie zapisuje? czy u ciebie juz ktos sie zapisal? ogolnie ile osob ma zamiar przyjechac na turniej? bo mam przeczucie ze byla to jednorazowa fala zainteresowania....(niestety)

  9. #29
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Sądząc z komentarzy uczestników turnieju w Lochach impreza była udana i warta kontynuacji. Pozostaje problem terminów. Prawdopodobnie będą to wtorki, częstotliwość: co dwa tygodnie. Po zapadnięciu decyzji zapisy zostaną ogłoszone z ok tygodniowym wyprzedzeniem. Jajbliższy turniej w Lochach to prawdopodobnie wtorek, 14 października.