Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87
  1. #81
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Shiiiip it, bardzo fajny turniej, odpadłem jako 6. W top 3 grają PawełB, Lukro oraz PowerFeel sporo akcji i nieoczekiwanych zwrotów, dramaturgia.

  2. #82
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Podziękowania dla organizatorów za świetnie zorganizowany turniej. Good Job Palo. Gratulacje dla finalistów

  3. #83
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Teraz pewnie dzika balanga?

  4. #84
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    54
    Ja również chciałbym wyrazić uznanie za świetną organizację i super atmosferę przez cały weekend. Krzysztof Jarzyna ze Szczecina jak zwykle stanął na wysokości zadania

  5. #85
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    kilka slow od organizatora
    sorki za brak relacji live ale bylo tyle roboty przy turnieju ze nie bylo gdzie polozyc lapa - na nastepny turniej przywioze ze soba wspolpracownika...
    ogolnie mozna uznac PPC za sukces frekwencyjny organizacyjny mimo kilku niedociagniec ktore postaram sie nastepnym razem ominac i za ktore z gory wszystkich przepraszam

    gratulacje dla zwyciezcow zawodnikow ITM oraz tych ktorym nie udalo sie dojsc do kasy a mieli przyjemnosc wziac udzial w turnieju ktory ilosciowo przeszedl nawet oczekiwania Olympica mimo stosunkowo niewielkiej jego reklamy

    126 graczy ktorzy uiscilo wpisowe 1650pln cieszy
    podzial pieniedzy na wyplaty w kasynie to juz sprawa ich regulaminu takze tutaj niewiele mozna wskorac moze da sie cos zmienic przed II edycja PPC ktora na pewno sie odbedzie w koncu nie mozna nie kontynuowac czegos co sie sprawdzilo

    kilka fotek zwyciezcow macie na stronie olympica ja tez kilka zrobilem wiec po ich akceptacji postaram sie wrzucic
    sorki za brak aktualizacji stronki PPC ale juz tego nie dalem rady

    pzdr

  6. #86
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    swietny tuirniej, swietna organizacja

    wielkie dzieki dla Palo za ogarniecie tego wszystkiego
    gooooooooooooooooood job

    czekamy na nastepna edycje!!

  7. #87
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Super turniej, brawo za organizacje, atmosfere, mozliwosc sprawdzenia swoich umiejetnosci. Brawo Palo, brawo Chris, brawo reszta . Odnosnie turnieju gralo mi sie bardzo dobrze oprocz ostatniego rozdania w sobote (zarowno to bylo moje ostatnie rozdanie jak i ostatnie rozdanie dnia, w ktorym zagralem jak glupek