Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    6
    Czekamy na harmonogram satelitek...

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    proponuje tez cos pogadac z kasynem Olympic; rozmawiałem tam wczoraj z poker managerem w sprawie satelitek live - jest jakaś szansa na tansza niz zwykle satelitke (50+R albo 200 freezeout). Natomiast mowil on ze ma slaby kontakt z organizatorami i jak sie nie polepszy to moze odwola wspolprace wiec nie tracmy szansy na fajny tur i zalatwcie to

    pozdr

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    Ja dziś dostałem wiadomość od nextpoker że organizują jakąś satelitę i jakieś wejściówki jeszcze dla grających u nich .
    może jakieś inne poker rumy też coś organizują ???
    Jak macie jakieś informacje to piszcie

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    jak wygram grubo na PS albo satelitke to zagram ))

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    rozpiska możliwości dostania się do Polish Poker Cup poprzez grę na Nextpoker.com:

    1) WYMIANA PLAYER POINTS NA BUY-IN DO TURNIEJU
    Grając i zdobywając punkty na Nextpoker do 19 października możesz otrzymać wpisowe do tego turnieju. Wszystko co należy zrobić to zdobyć 3000 player points w tym okresie i zgłosić ten fakt do supportu (przed rozpoczęciem wyrabiania punktów potrzebnych do PPC na polska@nextpoker.com). Promocji tej nie można łączyć z innymi ( bonusem itp.) Połącz przyjemne z pożytecznym i daj sobie szanse zdobycia I miejsca podczas Polish Poker Cup!

    2) PRO BOUNTY LEAGUE EDYCJA III
    Poprzednie 2 edycje PBL okazały się sporym sukcesem i zainteresowaniem. Najlepszym dowodem na to są zwycięstwa znanych w Polsce pokerzystów: Soprano oraz Agnieszki C.

    Tym razem w III edycji będą do zgarnięcia 3 wejściówki do turnieju Polish Poker Cup. Same zasady ligi nie będą różnić się zbytnio od 2 poprzednich edycji. Dokładna rozkład turniejów wraz z hasłami do nich już wkrótce dotrze do was w osobnym newsletterze. Liga rozpocznie się na przełomie września i października. Nie przegapcie jej!

    3) FREEROLL Z TICKETEM DO PPC JAKO GŁÓWNĄ NAGRODĄ
    15 października o 20:00 czasu polskiego odbędzie się freeroll którego zwycięzca otrzyma buy-in do Polish Poker Cup i będzie reprezentował Nextpoker na tym turnieju. Nagrody tej nie będzie można zamienić na gotówkę – można ją tylko będzie pomnożyć poprzez zwycięstwo w turnieju na żywo – czyli PPC! Powodzenia.

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    zapomniałem dodać że będzie jeszcze więcej możliwości dostania się do tego turnieju niż przez te wyżej wymienione - pełne info jak tylko spłyną do mnie informacje potwierdzające

    btw jaką chcielibyście satelitę -słucham opinii
    10E freezeout 5r czy np 50E - a moze 1r? oczywiscie postaram sie zalatwic jakies miejsca gwarantowane niezaleznie od puli

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    ja mysle ze 50e freezout przy dwoch wejsciówkach gtd to by byla calkiem dobra opcja

  8. #18
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    te 3k fpp na NEXTPOKER ciezko wyrobic? zalozmy ze gra sie 30+3 20+2 sity 50+4 moze , duzo potrzeba? to Ongamowe jest no nie to chyba easy , czy nie?

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    3000pkt to jest okolo 750$ rake'u

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    oficjalne logo turnieju:




    rozpiskę jak dostać się do turnieju poprzez Legatopoker czy Nextpoker macie w tym temacie lub w subforach
    będą tez mozliwosci otrzymania ticketu poprzez Betfriends.com - szczegoly jak tylko otrzymam(dzis lub jutro) wkleje w tym watku

    powodzonka

    Edit: zapomnialem dodac ze 2 wejsciowki zarezerwowane sa dla uzytkownikow forum - kolejne 2 beda jeszcze do zdobycia tylko dla uzytkownikow
    1 - points race na Nextpoker dla forumowiczow
    2 - 500 PP na Legato - hasło do specjalnego turnieju - zwyciezca tego turnieju otrzymuje ticket

    3-4 - 2 wejsciowki dla forum poprzez Betfriends.com - szczegoly wkrotce
    Ostatnio edytowane przez palo ; 20-09-2008 o 11:57