Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 207
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Pytanie jak w temacie. Jest nas stała grupa grająca przeciętnie raz w tygodniu NLHE 0.25/0.50, ale raczej nie ma przeciwwskazań do podniesienia stawek na 0.50/1. Problem w tym, że stałych bywalców jest jedynie 4-5 a jesteśmy generalnie zwolennikami full ringów. Jeśli znalazłby się ktoś chętny na granie, proszę o kontakt.

    - gra jest typowo friendly i służy raczej spędzeniu miło czasu
    - chętnie gramy też stoliki deep (BI 200BB)
    - zwykle gramy w klubie Mario w Mikołowie, ale jeśli jest jakaś dobra miejscówka na granie w Katowicach, to bardzo chętnie się przeniesiemy

    pozdr (moje GG - 1925183)

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wydaje mi sie ze w garage nie ma problemu z graniem cash'owek - zetony sa za barem a o stol trzeba tylko poprosic - mysle ze teraz jak uda sie tam rozgrywac turnieje 2 w tygodniu mozna tez ustalic jakis cash game day - np. we wtorki lub srody(zaleznie kiedy bedzie grana liga ss)

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    W zeszłym tygodniu jak graliśmy i tam dzwoniłem menedżer wydał wyrok - zero rozkładania stolików poza turniejami.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jaki to byl dzien i z kim rozmawiales?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Dnia szczerze mówiąc dokładnie nie pamiętam, ale jakoś w środku tygodnia. Barmanka poszła spytać szefa, szef powiedział bez turnieju nie ma stolika (przynajmniej tak mi przekazała) no i nie bardzo temat mogłem dalej drążyć.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hey
    musialo to byc dosc dawno
    ja na poczatku jak tam chodzilem to manager tez byl dosc sceptycznie do pokera nastawiony ogolnie - w koncu to klub bilardowy
    ale jak zobaczyl stala ekipe przychodzaca pograc w srody czy niedziele zmienil zdanie
    on jest teraz na urlopie ale wraca we wtorek wiec porusze z nim ta kwestie w nastepna srode
    jaki dzien was interesuje czy spontan? wiem ze ktorys tam dzien odpada ale ogolnie powinno byc ok

  7. #7
    jak bedzie to w Katowicach to chetnie zagram

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    21
    jak w garagu to zawsze będę mógł wpaść... ;] może załatwię większą grupę osób...

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    myśle , że Ja też

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    proponuje zaczac po lub w trakcie srodowego turnieju a potem ustawic sie juz na stale lub po prostu wymienic nr telefonow - jak cos to ja od wiekszosci mam