Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wczoraj gralem sobie 200k tuz po 3 przerwie gdy zostalo juz tylko okolo 140 graczy z 780 i przy 90 platnych miejscach dostaje wymarzone AA z ktorych ani troche sie nie cieszylem ;P


    Goscia dopiero co przysadzili na stolik. Zagralem jak zagralem choc to raczej ma male znaczenie bo ciezko chyba bylo mi by go wypchnac gdy obaj gramy ze soba pierwsze rozdanie Generalnie jak sprawdzil flopa postanowilem juz tylko sprawdzac ewentulane bety
    i zagrac pasywnie

    Czy byla szansa na zrzut na river ? na poczatku rozdania mialem 21 stack a ze tutaj strutktura blindow jest mega plaska mialem jeszcze dosc zetonow na w miare spokojna gre


    Wiem ze gosc mogl sprawdzic flopa nie tylko z K, ale nie mogl miec QQ, JJ,

    TT raczej raisowalby na flopie liczac na mojego K

    Wiec zostaja nizsze parki albo A10, Qjs, J10 etc

    Ale tak jak dopiero bo rozdaniu sie mialem czas zastanowic z takimi ukladami raczej betowal by mniejsza kwote typu 5-6k bo ode mnie bila raczej slabosc wiec nie musial mocno uderzac by blefic i raczej jak cos mial powinien sprobowac wyciagnac troche zetonow jeszce ode mnie

    Czy dobrze mysle ? Czy dorabiam troche ideologie do rozdania znajac jego zakonczenie

    Hand #56960886-207 at Sun530pm_200K-012 (No Limit tournament Hold'em)
    Started at 14/Sep/08 20:57:56

    Bob1Preston is at seat 0 with 11050.
    Aaron_Hacker is at seat 1 with 48000.
    sebkrol18 is at seat 2 with 25935.
    ebisumaru87 is at seat 4 with 31435.
    happysmilingj is at seat 5 with 15300.
    tommyboy0825 is at seat 6 with 37225.
    YoungSupremcy is at seat 7 with 11430.
    ender555 is at seat 8 with 15180.
    MHBSchwab2 is at seat 9 with 30220.

    sebkrol18:

    BLINDY 400-800
    Pre-flop:

    sebkrol18 raises to 2200. ebisumaru87 folds.
    happysmilingj folds. tommyboy0825 folds.
    YoungSupremcy folds. ender555 folds. MHBSchwab2
    folds. Bob1Preston folds. Aaron_Hacker calls.

    Flop (board: ):

    Aaron_Hacker checks. sebkrol18 bets 3400.
    Aaron_Hacker calls.


    Turn (board: ):

    Aaron_Hacker checks. sebkrol18 checks.


    River (board: ):

    Aaron_Hacker bets 7995. sebkrol18 calls.


    Showdown:

    Aaron_Hacker shows .
    sebkrol18 mucks cards.
    (sebkrol18 has Ac Ad.)


    Hand #56960886-207 Summary:

    No rake is taken for this hand.
    Aaron_Hacker wins 28490 with three kings.
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 15-09-2008 o 12:16

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Czy byla szansa na zrzut na river?
    Byla szansa na JEGO zrzut na turnie, a nie TWOJ na river, gdybys zasunal porzadnego double barrela. Zemscila sie na Tobie zachlannosc, bo liczyles, ze ma tego krola i wyciagniesz od niego maksa, a tak to sie wlasnie czesto konczy. Moim zdaniem gdybys jego bet z rivera zagral na turnie, to bys go wyrzucil.

    Absolutnie nie zlosliwie musze stwierdzic, ze rozegrales zle i takie slowplaye sam przerabialem, az nauczylem sie szanowac to, co mam i brac to, co jest na stole, bo lepsze to niz strata zetonow.

    Brakuje mi jeszcze informacji o blindach, zeby ocenic Twoj raise preflop.

    I tyle, co fisz moze Ci napisac

    EDIT: Gdybys zabetowal turn w granicach 7000, a on zrobil call i przyszedl ten nieszczesny river, nie odpadlbys, tylko stracil tyle samo, bo oczywistym jest, ze tego krola mial i wtedy z czystym sumieniem nie wrzucasz juz ani grosza do puli, wiec na jedno by wyszlo, ale dodajesz sobie jego folding equity na turnie.
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 15-09-2008 o 12:12

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    powinienes pocisnac turn i odpasc w tym rozdaniu co byloby prawidlowym zagraniem w zlym momencie

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe Intelowiec nie bylem napewno zachlanny od poczatku rozdania modlilem sie oby wszyscy spasowali aby byle shorstack tylko sprawdzil

    jak zobaczylem ze sprawdza mnie bigstack to pomyslalem ze mogiła :P

    Ostatnio na 4 duze turnieje w 3 oddawalem wiekszosc stacka albo calosc z AA w tym dwa razy alline preflop AA vs A4 ;p i AA vs 88 Wiec nie nawidze AA w turniejach :P


    Pozatym to byl turniej na ultimatebet a oni sa strasznie rigged :P


    W sumie fakt ze jakbym podbil turna za 7k to po riverze i jego becie mam easy fold


    czyli jednak troche zjebalem ;p


    Ale jak juz tak sie potoczylo jak sie potoczylo to co river do pasa ?

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Pozatym to byl turniej na ultimatebet a oni sa strasznie rigged :P
    Na pewno nie tak, jak PS
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Ale jak juz tak sie potoczylo jak sie potoczylo to co river do pasa ?
    Mi przyszloby to chyba latwiej zrzucic niz moje KK wczoraj... Choc na goraco inaczej to wyglada i roznie bywa. Prawidlowym zagraniem jest jednak-nie oszukujmy sie-pasik...

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    "Gdybys zabetowal turn w granicach 7000, a on zrobil call i przyszedl ten nieszczesny river, nie odpadlbys, tylko stracil tyle samo, bo oczywistym jest, ze tego krola mial i wtedy z czystym sumieniem nie wrzucasz juz ani grosza do puli"

    Zgadzam sie. Ladny becik na turnie i moze nawet sie zlozy, choc watpie. Na river spada K i gosc moze jeszcze rozwazyc nawet opcje check/raise, check/call ze swoim KQ skoro pokazales sile za kazdym razem (idealnie pasowaloby tutaj, ze masz AK). A tak poczul, ze na flopie zagrales con beta, na turnie check, czyli pewnie nietrafiony flop z AQ i spokojnie valuebetuje river, wiedzac, ze ma najsliniejsza reke.