Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    5 handed, mam staka kolo 440E, solidny image , solid TAG-iem gralem bez wyglupow. Gdy jestem na SB , na BB mam mega donka, koles nic nie czai zero oddsow itp.

    Staki wszyscy 200E okolo +/- 20E ale tutaj to bez roznicy ja mam 440E siedze na buttonie i mam QQ dwa limpy , UTG i CO, robie 9E total , za malo chyba , tak 12 byloby ok uwazam (?)

    Call od SB dooonk , ktory na turnie za 3/4 pota zbieral do openenda na stole Q9xx 2 trefle 2 piki on z JT bez drawu do koloru do pota 50 40 easy wrzucil nic koles nie czai absolutnie. Calle od limperow.


    FLOP:

    664

    Czeki do mnie do pota 36E wale 27E, call od SB, zwazajac na to co robil z JT w jego zasiegu jest zarowno 4x 6x 77 88 itd. Reszta fold.

    TURN:

    t

    POT: 90E

    Koles czek , co robimy czek dla kontroli pota.

    Jednak jesli poczekamy, co jesli koles zabetuje na river 1/2pota 3/4pota bet pota? Easy call ?

    Kolesiowi zostalo okolo 140E, i czek do mnie ??? bet or check, i co jesli on czeknie na river bet value? jak tak to jaki

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Ehhh fatalnie preflop. Raise do 12, a jesli masz slabych loose/passive przeciwnikow to i do 14 nie zaszkodzi. Wtedy nie dostaniesz 3 calli tylko 1 i bedziesz mial latwiejsza gre postflop.

    As played: bet flop 32, check behind na turnie i betuje mocno river (ok 75$ do puli 100$) wyciagajac value od srednich parek. Jesli gosc pierwszy betuje na river - call (nawet jesli river to A lub K).

    Mozesz oczywiscie tez zabetowac turn, ale dostajac raise od przeciwnika w 4 way pot, masz ciezki orzech do zgryzienia, nawet jesli opp to fish. Dlatego lepiej imho rozegrac turn pasywnie.

    Generalnie rozdanie spieprzone preflop.
    Ostatnio edytowane przez laziale87 ; 16-09-2008 o 11:36

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Oka thx, ta pf slaboo strasznie, dawac dawac wypowiadac sie

  4. #4
    ja tylko nie czaje jak koles zrobil czeka na turnie jak Ty jestes na SB
    ja bym rozegral tak pf: bet 12 , bet 3/4 pota, czek ,bet 1/2
    chyba ze koles by betnol na turnie wtedy cal i czek na river
    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    ja w starciu z takim gościem betuję TURN z tego co mówisz jest pasywny postflop, więc nie sądzę aby na RIVER bluffował oddając ci euro

    taki gość może mieć masę pocketów, których nie zrzucił do beta, a także overcards + 35 i jakieś gutshoty typu 78 + backdoor FD

    T nie jest za dobra na 2barrel bluff, bo grasz tight - dlatego może kontynuować grę z pocketami, a jęśli na river wpadnie Q+ to może to sfoldować jeśli A to może wygrać pota, bo Donk może tutaj trzymać jakiegoś A np A4 i itp

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez laziale87 Zobacz posta
    Generalnie rozdanie spieprzone preflop.

    hahaha jaka diagnoza chyba sobie robisz jaja ?


    Raisuje preflop do 12-14 Sb call reszta fold

    I czym niby to rozdanie sie rozni od tego po zagraniu 9 ??

    Niczym tamte dwa limpy to poprostu dead money i tak czy siak rozdanie sprowadza sie do gry z nieprzewidywalnym SB

    Strasznie lubie jak ktos pisze podbij o 1-2 BB wiecej preflop jako recepte na jakeis rozdanie a to przeciez kompletna bzdura w 90% jesli ktos zamierza grac za 9 z SB to zagra rownie dobrze za 12 czy 14. donk przeicez nie oblicza pot oddsow itd dla niego raise to raise nie ma znaczenia ile dokladnie wynosi on zreszta nie musi nc liczyc bo klika poprostu rpzycisk call i juz moze zobaczyc swojego upragnionego flopa

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Majac jednego przeciwnika i to jeszcze takiego gramy bet/bet/bet i koniec rozdania.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    Zapolek, bohater z bloga Jacka Danielsa!

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez laziale87 Zobacz posta
    Majac jednego przeciwnika i to jeszcze takiego gramy bet/bet/bet i koniec rozdania.

    aha kurcze nie wiedzialem ze holdem to taka prosta gra i zalezy tylko od liczby przeciwnikow

    Przy 2 przeciwnikach gra sie pewnie bet/bet/call ?

    A przy trzech tak jak w tym przypadaku pewnie tylko bet/call/call ??


    Czy ty naprawde nie rozumiesz ze tamci dwaj limperzy sa nie istotni ? i problemem nie sa oni tylko jak juz pisalem nieobliczalny SB ?

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Tak, moim zdaniem ilosc przeciwnikow ma ogromne znaczenie w procesie podejmowania decyzji. Napisz lepiej autorowi swoj pomysl na rozegranie tego rozdania, bo jak na razie to widzi on tylko Twoje krytykanctwo i sam pewnie sie juz pogubil.

    PS. "Nieistotni" pisze sie razem.